Поліпропіленова труба TEBO 32 скловолокно PPR PN20 (Туреччина)
Труби TEBO technics Fiber армовані скловолокном, є багатошаровими та складаються з шару однорідного поліпропілену білого або сірого кольору, з шару PPR-GF (суміш поліпропілену та скловолокна) і знову із шару поліпропілену. Головні переваги труб ппр зі скловолокном складаються в тому, що вони мають нижчий коефіцієнт теплового розширення, велику поперечну жорсткість, порівнюючи з трубами ппр, а також вирізняються зручністю монтажу, тому що під час зварювання труб і фітингів не потрібне зачищення.

Ми пропонуємо труби ТЕБО всіх видів: зачисну, PN10, PN20, армована алюмінієм, армована скловолокном, для всіх різновидів водопостачання.
Polyproppylene Random Copolymer («Рандом сополімер» PPRC Тип 3) — за складом монолітні труби TEBO technics — це поліпропілен і 3% поліетилену. Останній матеріал фігурує на молекулярному рівні — він входить до структури довгих молекул поліпропілену. У лінійці продукції представлені також поліпропіленові труби, армовані алюмінієм і скловолокном.
Труби та фітинги TEBO technics використовуються для монтажу опалення, гарячого, холодного водопостачання і пристрою трубопроводів хімічної та харчової промисловості.
Переваги продукції TEBO
- Поліпропілен TEBO має високі якісні характеристики, нетоксичний, не впливає на питну воду під час транспортування.
- Висока хімічна та температурна стійкість. Труби Тебо не іржавіють, внутрішня поверхня така гладка, що не дає змогу накопичуватися бруду та відкладенням.
- Широкий діапазон діаметрів труб для монтажу трубопроводів будь-якої складності.
- Легкий і зручний монтаж. Деякі моделі фітингів TEBO мають спеціальні мітки глибини занурення труби для зручності зварювання.
- Зручність транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕВО |
| Країна виробник | Туреччина |
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для холодного водопостачання, Для гарячого водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Товщина стінки труби | 5.4 мм |
| Армована труба | Скловолокном |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Шорсткість | 0.007 мм |
| Вага 1 п.м. труби | 434 г |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0.24 Вт/(м*К) |
| Спосіб з'єднання | Пайка |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Колір | Сірий |
| Об'єм води | 0.353 л/м |
| Довжина труби | 4000 мм |
| Мінімальне замовлення, метрів | 4 |
- Ціна: 100 ₴/пог.м



