Насос глибинний відцентровий Omnigena SKM-200 1.5 кВт
Призначений для подачі чистої холодної води із пробурених глибинних свердловин, колових колодязів та інших резервуарів та водозбірників, а також для водопостачання індивідуальних приватних житлових будинків, дрібних виробництв та фермерських господарств. Увага! Чим більша ємність розширювального бака, тим рідше насос необхідно включатися при витраті води, і, відповідно, ресурс роботи і термін служби насоса збільшуються. Найбільш підходящими баками для глибинного насоса є ємності від 50 і більше літрів.
Характеристики:
- Корпус насоса повністю складається з нержавіючої сталі та латуні, що перешкоджає корозії вузлів насоса.
- У конструкції насоса як хитний елемент застосована латунна крильчатка, найпередовіша технологія в насосах з висотою підйому до 150 метрів
- Окремий виносний конденсаторний блок із захистом від перегріву двигуна - в комплекті!
- Ідеально підходить для вузьких свердловин, або для свердловин з дефектом установки труби (вигин труби, вузька труба обсадна, непрохідність стандартного свердловинного насоса і т.д)
- Обладнаний кабелем довжиною 19 м-в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omnigena |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина занурення | 40 м |
| Максимальна пропускна здатність | 3.3 куб.м/год |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний робочий тиск | 11 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Живильна вода, Технічна вода |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Діаметр насоса, дюйм | 4 |
| Діаметр підключення, дюйм | 1 |
| Матеріал ходової частини | крильчатка з латуні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴





