Гідроакумулятор KENLE 24 л неіржавка сталь
Гідроакумулятор неіржавка сталь горизонтальний KENLE 24 L для систем автономного водопостачання
Гідроакумулятори з неіржавкої сталі KENLE— призначені для підтримки постійного тиску в системі водопостачання, запобігання гідравлічним ударам, а також для зберігання певного запасу води.
Горизонтальні гідроакумулятори об'ємом 24, 50, 80 і 100 літрів обладнані посиленим майданчиком для встановлення насоса.
Наявність гідроакумулятора в системі автономного водопостачання дає змогу знизити кількість увімкнень і вимкнень насоса, що збільшує термін його експлуатації.
Між грушею та стінками бака закачане повітря в межах 1,5 Атм. Порожнина груші (або, по-іншому, балона) з'єднана безпосередньо з водою. Під час надходження води всередину груші повітря всередині металевого бака створює опір груші. Так утворюється протидалення. Величезна перевага цього пристрою виражається в такому: · Захищають сантехнічні вузли та змішувачі від гідроударів. Спільно з автоматикою гідроакумулятор забезпечує стабільний тиск у заданому діапазоні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenle |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Об`єм | 24 л |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Стан | Новий |
| Товщина стінки бака | 0.85 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Довжина | 410 мм |
- Ціна: 1 500 ₴


