



Насос дренажно-фекальний Kenle SWP-238 неіржавка сталь 2.6 кВт (з поплавцем)
Насос дренажно-фекальний Kenle SWP-238 неіржавка сталь 2.6 кВт (з поплавцем)
Фекальний насос серії SWP відцентрового самовсмоктувального типу застосовуються під час перекачування чистої води та інших, хімічно неагресивних до компонентів насоса, рідин. Насоси цієї серії надійні, економні, прості в експлуатації й найкраще підходять для роботи в автоматичному режимі (під час подавання води, наповнення малих і середньорозмірних резервуарів (баків) та інших місткостей, для поливання городу, зрошення саду.
Технічні характеристики:
-
Корпус неіржавка сталь, дно чавун.
-
Вал мотора неіржавка, крильчатка чавун.
-
Глибина опускання до 8 м.
-
Довжина кабелю 5 м.
-
Діаметр патрубуа 50 мм.
-
Потужність 2.6 кВт.
-
Продуктивність — 12,5 м, куб/год.
-
Висота подавання 18 м.
-
Наявність попрівка — Так.
Конструктивні характеристики:
- корпус насоса — комбінований чавун/неіржавка сталь;
- робоче колесо — одноканальне з чавуну;
- тип робочого колеса — закритий;
- провідний вал — з неіржавкої сталі;
- двигун — асинхронний, однофазний;
- термозахист — вбудований;
- механічне ущільнення — з керамографіту;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenle |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 16 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина до дзеркала води | 14 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 18 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 3 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Пропускна здатність | 12.5 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун, Нержавіюча сталь |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
- Ціна: 3 600 ₴


