

Гідроакумулятор 50л нержавіюча сталь горизонтальний Forwater розширювальний бак для насосної станції
Гідроакумулятор нержавіючий Forwater на 50 літрів горизонтальний
Гідроакумулятор нержавійка горизонтальний Forwater 50 л для систем автономного водопостачання
Горизонтальний нержавіючий гідроакумулятор Forwater 50SS має товщину стінки 1 мм, що дозволяє йому добре витримувати стандартний тиск у системі. Даний пристрій забезпечує стабільну та плавну роботу насоса. Запасаючи у собі воду, він перешкоджає різкому включенню чи вимкненню насоса. До того ж, певний об'єм рідини він видає без необхідності включення насосного обладнання. Для цього в гідроакумуляторі Forwater на 50л є спеціальна мембрана з харчової гуми. Вона не виділяє в довкілля шкідливих речовин і має певну жорсткість. Така особливість дозволяє створювати необхідний опір рідини для її стабільного струму по трубах. Також гідроакумулятор деяку годину забезпечує подачу води при відключенні світла.
Придбати можна зателефонувавши за телефоном +38(066)4953602
або оформивши замовлення в наш інтернет магазин:
https://constructortepla.com.ua/g87074203-gidroakkumulyatory-dlya-vody
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forwater |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 6 кг |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Об`єм | 50 л |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Стан | Новий |
| Товщина стінки бака | 1 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Довжина | 530 мм |
- Ціна: 2 900 ₴


