Гідроакумулятор горизонтальний KENLE 24 л, Розширювальний бак
1 050 ₴
840 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Гідроакумулятор горизонтальний KENLE 24 л
Гідроакумулятор сталевий горизонтальний KENLE 24 L для систем автономного водопостачання
Основне завдання гідроакумулятора - підтримувати постійне тиск у системі водопостачання і зберігати певний запас води. Цей акумулятор захистить систему опалення від гідравлічного удару. Гідроакумулятор захищає циркуляційний насос котла від частого увімкнення, що значно збільшує його ресурс. Сталевий гідроакумулятор має певний об'єм і видає воду цього об'єму в систему опалення, коли надходить момент включення насоса або у разі відключення електроенергії. Гідроакумулятор містить мембрану EPDM із харчової гуми, яка поділяє воду та повітря під тиском.
Горизонтальний акумулятор рекомендується для поверхневих насосів (має платформу для кріплення). Гідроакумулятор покривається спеціальною порошковою фарбою, що забезпечує антикорозійний захист сталевого гідроакумулятора. Повітряний клапан гідроакумулятор оснащений запобіжною кришкою та ковпачком, вони виготовлені із високоякісної пластмаси. Також гідроакумулятор містить сталевий фланець, необхідний підключення гідроакумулятора до системи водопостачання.
Модельний ряд сталевих горизонтальних гідроакумуляторів представлений стандартами з широким вибором розмірів. Сталеві горизонтальні мембранні гідроакумулятори мають менше розмірів, ніж безмембранні моделі. Внутрішня мембрана гідроакумулятора завжди може бути замінена: це робить його практично вічним.
Придбати можна зателефонувавши за телефоном +38(066)4953602
або оформивши замовлення в наш інтернет магазин:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87074203-gidroakkumulyatory-dlya-vody
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenle |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Об`єм | 24 л |
| Покриття | Емаль |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Стан | Новий |
| Товщина стінки бака | 0.85 мм |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Довжина | 430 мм |
- Ціна: 840 ₴


