
Сталеві панельні радіатори KORADO
Радіатори KORADO RADIK KOMPAKT являють собою сталеві панельні радіатори з приєднанням до системи опалення знизу в правій частині радіатора та призначені для монтажу в системах центрального опалення з максимально допустимим робочим тиском 10 Атм. як теплоносія використовуються вода або водяні розчини з максимально робочою температурою 110 °C. Опалювальні прилади призначені для однотрубних і двотрубних опалювальних систем із примусовою циркуляцією. Невеликий вміст води в радіаторі дає змогу опалювальній системі гнучко реагувати на потребу в теплі в навколишньому середовищі та дає можливість ефективної терморегуляції.
Переваги сталевих радіаторів KORADO:
- Малий об'єм води сталевого панельного радіатора, швидке нагрівання й економія енергії.
- Сучасний дизайн і високоякісне оброблення поверхні радіатора.
- Компактність сталевого радіатора за підвищеного теплового віддання.
- Висока міцність матеріалу радіатора.
- Зручність і простота монтажу з прихованою підводкою труб.
- Швидке та рівномірне нагрівання всього приміщення, як поблизу від джерела тепла, так і на видаленні.
- Постійна, або залежно від бажання, керована вологість повітря в приміщенні.
- Рівноваганний температурний режим, що запобігає протягуванню й конвекційним потоку повітря.
- Низька температура робочих поверхонь, що гарантує екологічність і безпеку роботи радіаторів.
- Швидка зміна темератур.
Паковання:
Спеціальні накладки на кутах, що оберігає краї радіаторів від ударів. Усі радіатори обтягнуті плівкою. Паковання зберігається на радіаторі під час монтажу та внутрішніх опоряджувальних робіт. Її знімають лише після завершення будівельних робіт. Це забезпечує захист радіаторів від забруднення й пошкоджень.
Технічні характеристики:
- Товщина сталі 1,25 мм.
- Робочий тиск: 10 бар.
- Max. робоча температура: 110 °С.
- Під'єднання: 2 x G 1/2" внутрішня різь.
- Країна виробник: Чехия.
- Гарантія: 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korado |
| Країна виробник | Чехія |
| Теплова потужність | 3822 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.25 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
- Ціна: 14 482 ₴



