Дренажний насос занурювальний Kenle QDX P-210 1.6 кВт
Насос дренажний садовий для колодязя Kenle QDX P-210 (з додатковою захисною сіткою). Дренажний насос даної серії обладнаний поплавковим вимикачем і може використовуватися для перекачування чистої води, подачі води з відкритих водойм, відкачування води з підвальних приміщень, погребів, колодязів, резервуарів, систем зрошення і поливу низького тиску.
Конструкційні характеристики:
- Насосна частина: корпус: чавун.
- Вал двигуна: SS 420.
- Робоче колесо: чавун
- Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення і виключення насосів даної серії в залежності від рівня води.
- Електродвигун: Тип двигуна: асинхронний, з вбудованою в обмотку теплової захистом
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Довжина кабелю: 7 м
- Умови застосування: максимальна температура перекачується рідини: +40°С
- Глибина занурення під дзеркало води: до 5 м
- Діаметр перекачуваних частинок: 5 мм

Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/g87452781-drenazhno-fekalnye-nasosy
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenle |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 6.5 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 18 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Пропускна здатність | 12.5 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴











