Металопластикова труба APE 16х2,0 – виготовляється із зшитого поліетилену високої міцності, зшитого з силановому методом зшивання.
Металопластикова труба APE MULTYLAYER PE-ХВ/Al/PE-ХВ відповідає класам 1 - 2 - 4 і 5 стандарту UNI-EN ISO 21003 і DIN 4726, сертифікована DVGW, KIWA, KOMO. Гнучка металопластикова багатошарова труба використовується в системах холодного і гарячого водопостачання,теплої підлоги, так і в опаленні, в поливальних системах, а також - для транспортування питної води.
Італійська металопластикова труба АРЄ є багатошаровою конструкцією і складається з п'яти шарів:
- внутренний слой - из сшитого полиэтилена PE-XB с низким коэффициентом шероховатости, что минимизирует потери давления, имеет повышенную температурную устойчивость
- 2 клеевых слоя - состоят из высококачественного клеевого состава с характеристиками сверхпрочного сцепления как с пластиком, так и с алюминием
- слой из алюминия - слой изготавливают из специальной фольги сшитой продольным непрерывным швом в среде инертного газа (TIG). Такая сварка является наиболее качественной и надежной, позволяет получить одинаковую прочность алюминиевого слоя как в районе сварного шва, так и в любом другом месте
- зовнішній шар - із зшитого поліетилену PE-XB - забезпечує високу міцність труб, сприяє стійкості до механічних, температурних і хімічних впливів.
Металопластикова труба APE - переваги:
- Стійкість до високих температур, перепадів тиску (до гідроудару)
- Абсолютна гігієнічність, низький рівень шуму поточної води, невелика вага
- Металопластикові труби не схильні до корозії і іржавіння, а так само в них не відбувається відкладення сольових накопичень
- Володіє невеликою теплопровідністю, що знижує ймовірність утворення конденсату при перепаді температур
- Зручність монтажу: легко згинаються, зберігаючи при цьому свою форму, пластичні і довговічні
- Наявність алюмінієвого шару гарантує кисненепроникність, низький коефіцієнт лінійного розширення, стійкість до температури, збереження початкової форми (ефект пам'яті форми)

Продається виключно бухтами:
Бухта має 200 метрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APE |
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Довжина бухти | 200 м |
| Коефіцієнт лінійного розширення | 0.025 мм/м*град |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для холодного водопостачання, Для систем опалення, Для питної води |
| Об'єм води | 0.113 л/м |
| Руйнівний тиск | 30 бар |
| Перетин труби | Кругле |
| Товщина шару металу | 0.2 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Колір | Білий |
| Шорсткість | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴/пог.м


