Металопластикова труба APE — виготовляється зі зшитого поліетилену високої міцності, зшитого за силою методу зшивання.
Металопластикова труба APE MULTYLAYER PE-XB/Al/PE-XВ відповідає класу 1 - 2 - 4 і 5 стандарту UNI-EN ISO 21003 і DIN 4726, сертифікована DVGW, KIWA, KOMO. Гнучка металопластикова багатошарова труба використовується як у системах холодного та гарячого водопостачання, теплої підлоги, так і в опалюванні, у поливальних системах, а також — для транспортування питної води.
Італійська металопластикова труба АРЕ є багатошаровою конструкцією й складається з п'яти шарів:
- внутрішній шар — зі зшитого поліетилену PE-XB з низьким коефіцієнтом шорсткості, що мінімізує втрати тиску, має підвищену температурну стійкість
- 2 клейові шари — складаються з високоякісного клейового складу з характеристиками надміцного зчеплення як із пластиком, так і з алюмінієм
- шар з алюмінію — шар виготовляють зі спеціальної фольги, зшитої поздовжнім безперервним швом у середовищі інертного газу (TIG). Таке зварювання є найбільш якісним і надійним, дає змогу отримати однакову міцність алюмінієвого шару як у зоні зварного шва, так і в будь-якому іншому місці
- зовнішній шар — зі зшитого поліетилену PE-XB — забезпечує високу міцність труб, сприяє стійкості до механічних, температурних і хімічних впливів.
Металопластикова труба APE - переваги:
- Стійкість до високих температур, перепадів тиску (до гідроударів)
- Абсолютна гігієнічність, низький рівень шуму поточної води, невелика вага
- Металопластикові труби не схильні до корозії й іржавіння, а також у них не відкладення сольових накопичень
- Має невелику теплопровідність, що знижує ймовірність утворення конденсату у разі перепаду температур
- Зручність монтажу: легко вигинаються, зберігаючи водночас свою форму, пластичні та довговічні
- Наявність алюмінієвого шару гарантує кисневість, низький коефіцієнт лінійного розширення, стійкість до температури, збереження первісної форми (ефект пам'яті форми)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APE |
| Країна виробник | Італія |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для питної води, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Товщина стінки труби | 3 мм |
| Товщина шару металу | 0.4 мм |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Руйнівний тиск | 30 бар |
| Шорсткість | 7 мм |
| Коефіцієнт лінійного розширення | 0.025 мм/м*град |
| Довжина бухти | 50 м |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Перетин труби | Кругле |
| Колір | Білий |
| Об'єм води | 0.314 л/м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴/пог.м


