Металопластикова труба APE – виготовляється із зшитого поліетилену високої міцності, зшитого з силановому методом зшивання.
Металопластикова труба APE MULTYLAYER PE-ХВ/Al/PE-ХВ відповідає класам 1 - 2 - 4 і 5 стандарту UNI-EN ISO 21003 і DIN 4726, сертифікована DVGW, KIWA, KOMO. Гнучка металопластикова багатошарова труба використовується в системах холодного і гарячого водопостачання,теплої підлоги, так і в опаленні, в поливальних системах, а також - для транспортування питної води.
Італійська металопластикова труба АРЄ є багатошаровою конструкцією і складається з п'яти шарів:
- внутрішній шар - із зшитого поліетилену PE-XB з низьким коефіцієнтом шорсткості, що мінімізує втрати тиску, має підвищену температурну стійкість
- 2 клейових шару - складаються з високоякісного клейового складу з характеристиками надміцного зчеплення як з пластиком, так і з алюмінієм
- шар з алюмінію - шар виготовляють зі спеціальної фольги зшитою поздовжнім безперервним швом в середовищі інертного газу (TIG). Така зварювання є найбільш якісною і надійною, дозволяє одержати однакову міцність алюмінієвого шару в районі зварного шва, так і в будь-якому іншому місці
- зовнішній шар - із зшитого поліетилену PE-XB - забезпечує високу міцність труб, сприяє стійкості до механічних, температурних і хімічних впливів.
Металопластикова труба APE - переваги:
- Стійкість до високих температур, перепадів тиску (до гідроудару)
- Абсолютна гігієнічність, низький рівень шуму поточної води, невелика вага
- Металопластикові труби не схильні до корозії і іржавіння, а так само в них не відбувається відкладення сольових накопичень
- Володіє невеликою теплопровідністю, що знижує ймовірність утворення конденсату при перепаді температур
- Зручність монтажу: легко згинаються, зберігаючи при цьому свою форму, пластичні і довговічні
- Наявність алюмінієвого шару гарантує кисненепроникність, низький коефіцієнт лінійного розширення, стійкість до температури, збереження початкової форми (ефект пам'яті форми)

Продається виключно бухтами:
Бухта має 100 метрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APE |
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Довжина бухти | 100 м |
| Коефіцієнт лінійного розширення | 0.025 мм/м*град |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для холодного водопостачання, Для систем опалення, Для питної води |
| Об'єм води | 0.201 л/м |
| Руйнівний тиск | 30 бар |
| Перетин труби | Кругле |
| Товщина шару металу | 0.3 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Колір | Білий |
| Шорсткість | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴/пог.м


