


Труба металопластикова Unidelta Deltall РЕХ BNC 16х2,0 (для систем теплої підлоги) Італія
Труба металопластикова Unidelta
Починаючи роботу з 1975 року італійська компанія "Unidelta" на сьогодні є одним з лідерів серед виробників поліпропіленових труб і затискних фітингів для водопроводу завдяки високим стандартам якості, що підтверджує сертифікат ISO 9002.
Італійська компанія «Unidelta» виробляє багатошарові труби РЕХ-АL-РЬОХ DeltAII. Труба складається з 5 шарів:-перший внутрішній шар виконаний з сітчастого поліетилену РЕХ. -другий шар є з'єднуючою.-третій шар виконаний з алюмінію далі йде ще один з'єднує шар і зовнішній шар виконаний з сітчастого поліетилену.
DeltAII поєднує переваги пластику і метал а й гарантує: високу пластичність, яка дозволяє легкий і надійний вигин труб; більш високий опір, як кислоти і луги; високий коефіцієнт шумоізоляції; абсолютна нетоксичність робить ці труби, як з гігієнічної, так і з токсилогической сторони повністю придатними для подачі харчових рідин і питної води: високу пропускну здатність з мінімальною втратою навантаження; стійкість до старіння, зносу високих температур і тиску; непроникність кисню.На підставі класифікації, згідно з нормативними вимогами UNI 10954-1, труба DeltAII відповідає класу 1, який є кращим класом. Труби, що відносяться до 1 класу, можуть бути використані для області застосування 2 чи 3 класу.
DeltAII поєднує переваги пластику і метал а й гарантує: високу пластичність, яка дозволяє легкий і надійний вигин труб; більш високий опір, як кислоти і луги; високий коефіцієнт шумоізоляції; абсолютна нетоксичність робить ці труби, як з гігієнічної, так і з токсилогической сторони повністю придатними для подачі харчових рідин і питної води: високу пропускну здатність з мінімальною втратою навантаження; стійкість до старіння, зносу високих температур і тиску; непроникність кисню.На підставі класифікації, згідно з нормативними вимогами UNI 10954-1, труба DeltAII відповідає класу 1, який є кращим класом. Труби, що відносяться до 1 класу, можуть бути використані для області застосування 2 чи 3 класу.

Продається виключно бухтами:
Бухта має 200 метрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unidelta |
| Країна виробник | Італія |
| Вага 1 п.м. труби | 0.107 г |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Довжина бухти | 100.24 м |
| Коефіцієнт лінійного розширення | 0.026 мм/м*град |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0.43 Вт/(м*К) |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0.5 бар |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для холодного водопостачання, Для систем опалення, Для питної води |
| Об'єм води | 0.113 л/м |
| Руйнівний тиск | 15 бар |
| Перетин труби | Кругле |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Колір | Білий |
| Шорсткість | 7 мм |
| Гарантія: | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴/пог.м


