
Алюмінієвий радіатор польського виробництва Marek Lemberg виготовлені за новітніми технологіями з високоміцного алюмінієвого сплаву, способом лиття під тиском.
Алюмінієві батареї Marek Lemberg покриті антикорозійним покриттям і пофарбовані білою порошковою емаллю з подальшим випалюванням у печі. Кожна секція радіатора Marek Lemberg проходить перевірку на міцність за тиску 24 атмосфери.
- дизайн секцій, створений з урахуванням максимальної теплової технології ефективності;
- якість і незмінні характеристики кожної окремої секції;
- висока теплопровідність алюмінієвого сплаву, з якого виготовлений радіатор;
- велика кількість конвекційних ребер, що утворюють велику площу теплообміну;
- тиск на розрив — 30 атмосфер.
Ціна на радіатори вказана за 1 секцію. Традиційно, секційні радіатори запаковані в коробках по 10 елементів. За вашим запитом ми можемо змінити кількість секцій у радіаторі (розкрутити або скрутити радіатор)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marek |
| Країна виробник | Польща |
| Теплова потужність | 194 Вт |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.36 л |
| Вага | 1.04 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Ціна за: | 1 секцію |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип радіатора | Литий |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 194 Вт |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Кількість секцій | 10 |
- Ціна: 195 ₴/секція





