Труби з неіржавкої сталі
Одностінна неіржавка труба з неіржавкої сталі є базовим елементом модульних систем димоходів.
Виберіть необхідну Вам
- довжину труби: 1 м, 0,5 м, 0,3м
- товщину сталі: 1 мм, 0,8 мм, 0,6 мм
У наявності всі необхідні деталі для комплектації Вашого димохода!
Телефонуйте, будемо раді допомогти Вам)
Одностінні системи димоходів (глізи)
Елементи одностінних-систем димоходу призначені для використання як вставки в уже наявні або знову відводяться цегляні димохідні канали. Забезпечують збереження їхньої внутрішньої поверхні від руйнівної дії конденсату. Швидке прогрівання сталі виводить «точку роси» за межі димоходу, у такий спосіб зменшує утворення конденсату на внутрішніх стінках. Одностінні-системи димохода мінімізують наріст сажі на гладкій поверхні каналу та забезпечують експлуатацію опалювальної системи. Робоча температура в системі одностінних-димоходів.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вент Устрій |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Максимальна температура димових газів | 800 град. |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Товщина матеріалу | 0.6 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Висота | 500 мм |
| Комплектація | |
| Труба димоходу | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщин | 1мм |
| Діаметр: | 110мм |
| Довжина труби: | 1м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴








