



Сталевий радіатор Rosa 22 Тип 500х1600мм (бокове підключення) Польща
5 138 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: R5001600
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Сталеві панельні радіатори ROSA:
Радіатори «ROSA» відповідають найвищим вимогам дизайну і являють собою сучасні опалювальні прилади, чудово пристосовані для роботи в сучасних системах опалення. Опалювальні прилади відрізняються компактністю, високою енергоефективністю і простотою монтажу.
Конструктивно радіатор 22 типу складається з двох зварних панелей, всередині яких циркулює теплоносій. Додаткове випромінювання тепла забезпечує пара конвекторів. Коефіцієнт тепловіддачі – 1,29-1,31 при середній температурі теплоносія.
Особливість сталевих радіаторів – швидкий нагрів приміщення після включення системи опалення.
| ТИП | 22 |
| Довжина | 400 - 3000 мм |
| Висота | 300, 500, 600 мм |
| Глибина | 102 мм |
| Робочий тиск | 10 атм |
| Випробувальний тиск | 13 атм |
| Максимальна температура теплоносія | 110 °С |
| Сертифікат відповідності Європа | EN 442-1:2014 |
| Колір | RAL 9016 (білий) |
| Гарантія | 10 років |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Роса |
| Країна виробник | Польща |
| Теплова потужність | 3264 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Глибина | 102 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.2 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 138 ₴


