Радіатор сталевий IMAS 33 Тип 500x1200 мм (бічне під'єднання,4021 Вт)
15 717 ₴
11 001,90 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: I335001200K

Висока якість і конкурентна ціна робить радіатор IMAS одними з лідерів ринку. Поєднання високої ефективності нагрівання та високої теплової віддачі надають можливість виробнику "Nuova Imas" тримати конкурентні позиції в галузі радіаторного опалення на європейському та світовому ринках.
- різноманітність моделей і унікальний дизайн радіаторів IMAS;
- радіатор легкий у монтажі;
-високі показники тепловіддання. Це дає змогу використовувати нагрівач навіть у системах із невисокою температурою теплоносія, відповідно економити кошти;
— бічний і нижній тип під'єднання. Бокове під'єднання можливе як справа, так і ліворуч; — можливість монтажу як у вертикальній, так і в горизонтальній площині;
— кілька десятків тисяч змонтованих батарейок від IMAS на території України впродовж понад 20 років;
- конструкційний матеріал: сталь холоднокатана завтовшки 0,4 мм для внутрішнього ребра й 1,25 мм для зовнішніх пластин;

- ПАКОВАННЯ:
Упакована в спеціальній захисній плівці. Картонна кришка закриває нижню та верхню частину батареї й обгорнута в міцну поліетиленову плівку. Паковання захищає радіатор під час встановлення.
- ВІДДИВАННЯ:
Батарея обробляється в спеціальній системі гарячого фосфатування, це перший ґрунтовий шар водорозчинної фарби, за яким треба випалювати в печі за температури 180 °C, згідно зі нормою, DIN55900.
Другий шар виготовляється за допомогою порошкової епоксидної фарби кольору RAL 9010 з подальшим випалюванням у печі при 220 °C.
- СИСТЕМА КРЕПЛЕННЯ:
Сумісна з більшістю опор/кріпежних систем для простого та правильного настінного або підлогового встановлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imas |
| Країна виробник | Італія |
| Теплова потужність | 4021 Вт |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Тип радіатора | 33 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.25 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
- Ціна: 11 001,90 ₴







