Міні насосна станція TAIFU TWE 750 Вт (Плавний пуск та зупинка) Насосна станція для підвищення тиску
5 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Вихрові насосні станції TWE 750 - 0.75 кВт
Насосна станція серії TWE на базі нормальновсмоктуючого одноступеневого вихрового моноблочного насоса призначена для використання в системах водопостачання для підвищення тиску. Насосна станція оснащена датчиками протоки, тиску та гідроакумулятором об'ємом 2 літри. Управління станцією здійснюється електронною платою з плавним пуском та зупинкою, що захищає систему від гідроударів та забезпечує комфортне використання водопроводу.
Переваги:
- Латунне робоче колесо
- Мідна обмотка класу захисту F
- Вал з нержавіючої сталі
- Термозахист двигуна
- Захист від заклинювання
- Низький рівень шуму
- Захист від сухого ходу
- Плавний пуск та зупинка
- Антикорозійна обробка корпусу насоса
- Об'єм бака 2 літри
Двигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу із вбудованим в обмотку термозахистом
- Обмотка статора: Мідь 100%
- Вал двигуна: Нержавіюча сталь AISI 304
- Робоче колесо Латунь
- Клас ізоляції: F-термостійкість двигуна до 155 ℃
- Ущільнення торцеве: графіт / кераміка / NR / AISI 304
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP 54
- Режим роботи: тривалий
Характеристики:
- Потужність: 750 Вт
- Максимальний напір: 50 м
- Продуктивність: 56 л/хв
- Напруга живлення: 220 В
- Частота: 50 Гц
- Матеріал корпусу: чавун
- Діаметр підключення: 1 дюйм
- Довжина кабелю: 1 м
- Максимальна глибина всмоктування: до 8 м
- Гарантія: 36 місяців
Якщо глибина до поверхні води більше 8 м, рекомендуємо підібрати занурювальний (свердловинний) насос.
Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87748527-nasosnye-stantsii
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Taifu |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 50 м |
| Пропускна здатність | 3.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 2 л |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун, Нержавіюча сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
- Ціна: 5 000 ₴








