



Циркуляційний насос SHIMGE APM 25-6-180 Енергоощадний частотний насос для дому
4 319 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Енергозберігаючий циркуляційний насос SHIMGE APM 25-6-180
Застосування:
Циркуляційний насос Shimge APM 25-6-180 енергозберігаючий призначений для циркуляції води в закритих побутових системах опалення при споживанні малої кількості електричної енергії. Функціональна особливість полягає в тому, що насос автоматично налаштовує робочі параметри.
Циркуляційний насос SHIMGE APM 25-6-180 відрізняється надійністю, функціональністю та економічністю. У ньому є спеціальний нічний режим, коли прилад працює на мінімальних оборотах, заощаджуючи електрику та підтримуючи невеликий потік у трубах. При цьому він може самостійно контролювати параметри роботи з постійного та пропорційного тиску. Також у ньому вбудований індикатор споживаної потужності.
Стабільне функціонування насоса SHIMGE APM 25-6-180 забезпечується ротором на постійних магнітах. При цьому робоче колесо виготовлене із технополімеру, а вал – з кераміки.
Має дисплей для відображення потужності та індикатори режимів. Вісім режимів роботи: РР1 та РР2 – мінімальний та максимальний пропорційний тиск, СР1 та СР2 – мінімальний та максимальний постійний тиск, S1,S2 та S3 – режими постійної швидкості як у звичайного насоса, AUTO – автоматичний режим. Додатково є нічний режим, детально про нього в інструкції.
Переваги:
- Висока ефективність завдяки ротору із постійними магнітами – зниження енергоспоживання.
- Індикатор споживаної потужності
- Вбудований частотний перетворювач швидкості
- Контроль параметрів за пропорційним тиском
- Контроль параметрів за постійним тиском
- Можливість по постійній кривій (3 швидкості)
- Функція нічного режиму
- Стійкість до корозії: корпус та елементи виконані з якісних матеріалів.
- Компактні розміри та зручність підключення – легко монтувати навіть в обмеженому просторі поряд з баком, магістральним фільтром або фільтром від накипу.
- Офіційна гарантія та сервіс – надійність при використанні у поєднанні з баком та фільтрами.
Характеристики:
- Напруга: 220 В
- Частота струму: 50 Гц
- Потужність: 38 Вт
- Продуктивність: 50 л/хв
- Натиск: 6 м
- Установчий розмір: 180 мм
- Подача: 3 м3/год
- Корпус насоса: чавун
- Обмотка статора двигуна: мідь
- Вал двигуна: кераміка
- Робоче колесо: технополімер
- Температура рідини, що перекачується: від 2 до 110 °C
- Температура довкілля: від 1 до 40 °C
- Робочий тиск: 10 бар
- Діаметр патрубка: 1 1/2"
- Діаметр патрубка перехідника: 1"
- Клас захисту: IP42
- Клас ізоляції: F
- Довжина кабелю: 1.3 м (зі штепсельною вилкою)
- Вага: 2,27 кг
- Комплектація: насос, сполучні гайки, кабель живлення з євровилкою, інструкція, гарантійний талон
- Термін гарантійного обслуговування: 24 місяці

Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87750524-tsirkulyatsionnye-nasosy
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Shimge |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 38 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 2.27 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун, Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP42 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 4 319 ₴


