Енергозберігаючий циркуляційний насос TATRA-LINE TESP-AUTO 25/60-180 (Польща) Розумний частотний насос для дому
3 633 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Енергозберігаючий циркуляційний насос TATRA-LINE TESP-AUTO 25/60-180
Енергозберігаючий циркуляційний насос TESP-AUTO – це різновид відцентрового циркуляційного насоса, який має електронну систему керування. Цей насос призначений для перекачування чистої води та може використовуватись для циркуляції води у системах опалення.
Насос працює:
- в автоматичному режимі
- у нічному режимі
- у режимі постійного тиску
- у режимі пропорційного натискання

Технічна характеристика:
- Максимальна потужність: 45 Вт
- Напруга в мережі: 220 V +/- 10%
- Частота: 50 Гц
- Перемикання частоти обертання: автоматичне, ручне, 3 ступені
- Монтажна база: 180 мм
- Кабель EPDM: 1 м
- Натиск: 6 / 5 / 2 м
- Максимальна продуктивність: 56 л/хв
- Максимальна температура: 110 °C
- Номінальний тиск: 10 Бар
- Обмотка двигуна: мідь
- Гайки в комплекті (1 1/2" х 1"): 2 шт

Комплект поставки:
- Насос – 1 шт
- Кабель с вилкой – 1 шт
- Гайки для насоса (1 1/2" х 1") – 2 шт
- Руководство пользователя - 1 шт
Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87750524-tsirkulyatsionnye-nasosy
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Tatra |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 3.36 куб.м/год |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун, Пластик |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 633 ₴







