Насос циркуляційний для систем опалення VOEVODA VD 25/6-180 (Польща) Насос для систем опалення з кабелем
1 060 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Насос циркуляційний VOEVODA VD 25/6-180
Циркуляційні електронасоси серії VOEVODA призначені для перекачування робочих рідин в одно та двотрубних системах опалення відкритого та закритого типу при стабільній або слабкій витраті робочої рідини в системах опалення, підігріву підлог, водопостачання гарячою водою.
Теплоносій може бути чистою прісною водою без гліколевих домішок. Є недорогим рішенням у квартирах, приватних будинках, дачах, сільському господарстві, складських приміщеннях. Характеризуються доступною ціною, малим рівнем шуму, простою та надійною конструкцією.
Технічні характеристики:
- Максимальне об'ємне подання до 3,6 м3/год
- Кількість робочих швидкостей – 3
- Монтажна довжина: 180 мм
- Захист від перегріву (вбудований датчик перегріву)
- Довжина кабелю: 1 м
Двигун:
- Тип двигуна: відцентровий, з «мокрим» ротором, з вбудованим в обмотку термозахистом
- Матеріал статора обмотки: мідь
- Клас ізоляції: F (термостійкість двигуна до 100°C)
- Напруга мережі: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP 44
- Режим роботи: S1, тривалий
Комплект поставки:
- Насос
- Кабель
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення в нашому інтернет магазині:
https://constructortepla.com.ua/g87750524-tsirkulyatsionnye-nasosy
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | VOEVODA |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Підвищення тиску | Ні |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 100 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 1 060 ₴


