Рушникосушка електрична біла NAVIN Avalon 480х1000 (права) сенсор з таймером
Полотенцесушитель електричний Navin Avalon 480х1000 Sensor права біла
Міцні стійкі 30х30 мм з товщиною стінки 2 мм, та елегантні вигнуті перемички з прямокутної профільованої труби роблять Avalon центральним акцентом у вашій ванній. Порошкове покриття надійно захищає рушникосушку від корозії.
Електрична рушникосушарка Navin Avalon 480х1000 Sensor (розташування шнура з вилкою — справа колір – білий) виготовлена з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю та міцністю.
- Потужність моделі складає: 188 Вт;
- Температура температури (*): до 55°C;
- Ступінь захисту: IP44;
- Гарантія: 60 міс.
* - при температурі в поміщенні 20°С і номінальній напрузі 230В
Ви можете легко керувати потужністю рушникосушарки та додатково заощаджувати на енерговитратах, оскільки ця модель забезпечена зручним та простим у налаштуванні інноваційним сенсорним терморегулятором Sensor із вбудованою функцією таймера.
Завдяки інноваційним технологіям, ви можете керувати своєю рушникосушкою одним дотиком.
Вмикання:
Легке притискання до сенсора і ваша рушникосушка вже працює.
Налаштування температури:
Кожне торкання встановлює температуру з кроком + 5°С.
Таймер:
Потримайте 3 сік. - режим встановлення таймеру, крок налаштування – 1 година.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 188 Вт |
| Робоча температура | 55 град. |
| Кількість секцій | 10 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип підключення | Правий |
| Вага | 7.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 104 мм |
| Міжосьова відстань | 450 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
- Ціна: 5 300 ₴









