Енергозберігаючий циркуляційний насос Taifu GRC 32/7-180 Частотний насос для опалення
2 940 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос циркуляційний Taifu GRC 32/7-180 енергозберігаючий частотний
Область застосування:
Циркуляційні насоси призначені для забезпечення циркуляції теплоносія в системах опалення, охолодження та кондиціювання, в системах опалення «тепла підлога», гарячого водопостачання котеджів, дач, господарських об'єктів та інших споживачів. Електронасоси можуть бути встановлені у закритих та відкритих системах. Достоїнствами цих насосів є безшумна робота та економне споживання електроенергії.
Технічні характеристики насоса:
- Напруга живлення: 220 В
- Частота: 50 Гц
- Потужність: 52 Вт
- Q max: 60 л/хв (3600 л/год)
- H max: 7 м
- Обмотка статора: мідь
- Вал двигуна: кераміка
- З'єднання: 2"х1.2"
- Гарантія: 36 місяців
Особливості:
- Надтихий: ротор змащується рідиною, що накачує, що створює надзвичайно низький рівень шуму.
- Стійкість до високих температур: крильчатка та двигун виготовлені із стійких до високих температур матеріалів, які можуть транспортувати високотемпературну рідину нижче 110°C.
- Зносостійкість: підшипник двигуна – високотвердий, керамічний, міцний та зносостійкий, що не потребує обслуговування.
- Висока ефективність: синхронний двигун з постійним магнітом та управління перетворенням частоти, робоче колесо має відцентрову конструкцію, високу ефективність та значне енергозбереження.
- Багаторежимний: з різними режимами роботи на вибір.
- Інтелектуальний: може автоматично регулювати потік системи відповідно до робочого режиму за допомогою регулювання швидкості перетворення частоти, підтримувати систему в найкращому робочому стані та надавати різноманітні інформаційні інструкції, легкі для керування та використання.
Визначення світлодіодів:
- AUTO: Автоматична передача
- 5M: CS1, закритий підйом клапана 5 м, повне відкрите обмеження потужності 32 Вт
- 6M: CS2, закритий підйом клапана 6 м, повне відкрите обмеження потужності 45 Вт
- 7M: CS3, закритий підйом клапана 7 м, повне відкрите обмеження потужності 52 Вт
- 5M+6M+7M: Світиться постійно: вказує режим GTPWM
- 5M+6M+7M: Блимає з інтервалом Is: режим STPWM

Умови застосування:
- Максимальна температура рідини, що перекачується: + 110°С
- Максимальна температура довкілля: +40°С
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м3
- Допустимий тиск у системі: до 10 бар
Двигун:
- Асинхронний, на постійних магнітах із частотним перетворювачем швидкості обертання валу та вбудованим в обмотку термозахистом, може працювати автоматично відповідно до вимог користувача для досягнення ефекту енергозбереження
- Обмотка статора: мідь
- Вал двигуна: кераміка
- Клас нагрівостійкості ізоляції: F
- Напруга живлення: 220 В
- Ступінь захисту: IP 44
- Частота: 50 Гц
Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення в нашому інтернет магазині:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Taifu |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 7 м |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 52 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 130 град. |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴


