Кран кульовий з американкою KR.229 1 1/2" (Чехія) Кран з американкою прямий ручка-важіль 40 мм
1 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Кран кульовий з американкою прямий KR.229 1 1/2"
Кульові крани KR – ідеальне рішення для систем водопостачання та опалення. Їхній посилений корпус забезпечує тривалий термін служби, а багатоступінчаста система контролю якості гарантує, що у всіх кранів немає дефектів.
Призначення та сфера застосування:
Кран застосовується як запірна арматура на трубопроводах систем питного та господарського призначення, гарячого водопостачання, опалення, стисненого повітря, рідких вуглеводнів, а також на технологічних трубопроводах, що транспортують рідини, неагресивні до матеріалів крана.
Застосування кульових кранів як регулювальні пристрої не допускається. Наявність американки дає можливість монтувати та демонтувати кран без демонтажу трубопроводу.
Технічні характеристики:
- Клас герметичності затвора: «А»
- Фактичний розмір прохідної частини кулі відповідає номінальному діаметру і дорівнює 40 мм для крана 1 1/2".
- Робочий тиск: 20 Бар
- Максимальний тиск: 40 Бар
- Тип по ефективному діаметру: повнопрохідний
- Температура довкілля: -20 - +60℃
- Температура робочого середовища: -20 - +120℃
- Вологість довкілля: 80%
- Матеріал корпусу: Латунь CW617N нікельована
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 40 мм |
| З'єднання американка | Так |
| Робоче середовище | Повітря, Пароводяна суміш, Неагресивне середовище, Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 40 бар |
| Клас герметичності | А |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Ручний привід | Ручка важіль |
| Діаметр крана | 1 1/2" |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Вхідний діаметр | 1 1/2" |
- Ціна: 1 200 ₴


