Автоматична насосна станція без гідроакумулятора насос KR QB-60 з електронним реле
3 550 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: К19
Насосна станція KR QB-60 + Реле KSR 12 на базі поверхневого вихрового насоса, що самовсмоктує (самовсмоктувальний насос для колодязя для свердловин)
Поверхневі вихрові насоси KR призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів та городів, системах крапельного зрошення, автоматичного водопостачання підвищення тиску. Завдяки конструкції робочого колеса можуть перекачувати рідини, в яких є повітря або газ. Є чудовим рішенням там, де необхідно створити високий тиск з невеликою продуктивністю.
Переваги насоса QB-60:
- Корпус: чавун із антикорозійним покриттям, а також збільшеною товщиною корпусу на 20%
- Робоче колесо: латунь
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
- Обмотки статора 100% міді
- Застосовується для подачі води з відкритих водойм, свердловин глибиною до 6 метрів, колодязів, ємностей та резервуарів.
- Можливе застосування на дачних ділянках для поливу саду, городу, газону тощо.
- Невелика потужність двигуна дозволяє економити електроенергію і видавати високі напірні характеристики.
Технічні характеристики:
- Вхідне з'єднання - 1"
- Вихідне з'єднання - 1"
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP54
- Довжина кабелю: 1м
- Потужність: 0,37 кВт
- Qmax : 40 л/хв
- Hmax : 35 м
- Максимальний робочий тиск: 7 Бар
- Режим роботи: тривалий
- Вага: 5,7 кг
- Максимальна глибина підйому води - 8 м
Якщо глибина до поверхні води більше 8 м, рекомендовано підібрати занурювальний (свердловинний) насос.

Регулюючий контролер тиску, цифровий KR KSR-12 до 2,2 кВт, застосовується для автоматизації систем побутового водопостачання, автоматично підтримуючи постійний тиск і напір води в системі.
Призначення:
- Цей пристрій є цифровим контролером тиску. Він запускає насос залежно від потоку води у трубопроводі та даних про тиск води у системі.
- Контролер повністю замінює традиційну систему керування насосом, що складається з напірного бака, реле тиску та пристрої захисту від роботи без води.
Крім того, у порівнянні з традиційними регуляторами тиску цей пристрій має такі особливості:
- Електронна технологія контролю тиску. Цифровий екран показує тиск у реальному часі.
- Два режими роботи з урахування особливостей різних систем водопостачання. Усі налаштування програмуються кнопками.
- Захист від "сухого ходу"
- Функція швидкого запуску насосу
- Примусовий запуск насоса, щоб уникнути блокування валу насоса, викликаного тривалою бездіяльністю
- Автоматичний перезапуск насоса у разі нестачі води
- Широкий діапазон регулювання початкового тиску, мінімальний перепад тиску, мінімальні низькі вимоги.
Технічні характеристики:
- Робоча напруга: 220 В
- Максимальна потужність насоса: 2,2 кВт
- Мінімальна різниця тиску: 0,3 бар
- Максимальна різниця тиску: 6,5 бар
- Максимальний робочий тиск: 8 бар
- Частота струму: 50 – 60 Гц
- Тиск включення: 0,5 - 6,7 Бар
- Тиск відключення: 0,8 - 7 бар
- Номінальний струм: 12 (А)
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині:
https://constructortepla.com.ua/ua/g132830417-avtomaticheskaya-nasosnaya-stantsiya
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 35 м |
| Пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал робочого колеса: | Латунь |
- Ціна: 3 550 ₴










