
Насос для підвищення тиску KR MR-50 (Чехія) Енергозберігаючий насос для підвищення тиску
Чеський насос підвищення тиску KR MR-50
Призначення та сфера застосування:
Насоси серії MR є вдалим рішенням підвищення тиску в системах водопостачання. Насоси характеризуються простотою експлуатації, високим рівнем надійності та енергозбереження. Виріб може використовуватись у квартирах, приватних будинках, дачах. Призначений для тиску побутових водонагрівачів, змішувачів, душових, настінних бойлерів та пральних машин.
Умови застосування:
- Рідина, що перекачується: прісна вода. Можливе використання рідини із вмістом гліколю до 50%.
- Ступінь забруднення: не більше 20 г/м3
- Вологість навколишнього повітря: % <90
- Температура навколишнього повітря: +2°С...+40°С
- Температура води, що перекачується: + 5 °С ...+75 °С
- Рівень шуму: 50 дБ
- Вміст механічних домішок, трохи більше 0,01%
- Максимальний робочий тиск: 7 Бар
Насосна частина:
- Тип: підвищення тиску
- Ступінь забруднення: не допустимо
- Вологість навколишнього повітря: % <60
- Монтажна довжина: 165 мм
- Монтажна довжина: 85 мм
- Діаметр умовного проходу: 15 мм
Двигун:
- Обмотки статора: 100% мідь
- Напруга: 24 В (DC)
- Клас захисту: IP 68
- Довжина кабелю: 1 м
- Режим роботи: тривалий
Технічні характеристики:
- Напруга: 24 В
- Потужність: 50 Вт
- Діаметр патрубків: 1/2"
- Q max: 15 л/хв (0.9 куб/год)
- H max: 11 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Для підвищення тиску води |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 11 м |
| Пропускна здатність | 0.9 куб.м/год |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 75 град. |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун, Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Основні | |
| Матеріал обмотки статора: | Мідь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴


