Сталевий радіатор 22 тип 600x1100 бічне підключення (Чехія) Батарея опалення панельна сталева
3 803 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Радіатор сталевий панельний бічне підключення
Сталеві панельні радіатори підходять для застосування як в індивідуальних, так і в центральних однотрубних і двотрубних системах опалення закритого типу.
Сталевий панельний радіатор — сучасний економічний опалювальний прилад із підвищеною тепловіддачею. Збільшена конвекційна зона. Удосконалена система з додатковими місцями внутрішнього зварювання, що підвищує енергоефективність. Якість матеріалів і збирання відповідає міжнародним стандартам
Панель виготовлена з високоякісної холоднокатанної сталі товщиною 1,15 мм з низьким вмістом вуглецю. П-подібне ребра приварено точковим зварюванням безпосередньо до вертикальних каналів, призначених для проходу теплоносія.
Радіатори забезпечені верхньою решіткою й бічними декоративними панелями. Завдяки обробці поверхні із застосуванням нанотехнологій, радіатор має високу корозійну стійкість. Для фарбування використовується екологічно чиста фарба на водяній основі із застосуванням порошкової фарби методом електростатичного фарбування
Перевага:
- Номінальний робочий тиск радіаторів – до 10 атм.
- Рекомендована допустима температура теплоносія 110 °С.
- Висока міцність матеріалу радіатора
- Малий об'єм води сталевого панельного радіатора, швидке нагрівання й економія енергії
- Усі радіатори піддаються потрійному фарбуванню.
- Сталеві радіатори мають дуже естетичний зовнішній вигляд і добре вписуються в дизайн будь-якого приміщення.

Комплектація:
2 кронштейни для кріплення, повітровідвідник (кран Маєвського), заглушка, 4 шурупи з дюбелем, 4 пластикові фіксатори-прокладки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атма |
| Країна виробник | Чехія |
| Теплова потужність | 2431 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Випробувальний тиск | 14 бар |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.15 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
- Ціна: 3 803 ₴








