Електричний котел KOER KWH.E0110 10 kW (Чехія) Котел електричний одноконтурний 10 кВт
18 018 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Електричний одноконтурний котел на 10 кВт KOER KWH.E0110 (Чехія)
Електричний настінний котел KOER серії KWH - це сучасний опалювальний котел з модуляцією (розподілом рівномірного навантаження на ТЕНи) з дистанційним керуванням через WI-FI за допомогою смартфона дає можливість керувати котлом віддалено. У котел встановлений насос, розширювальний бак, автоматичний повітряний клапан та різні системи діагностики та безпеки. Середній ККД за опалювальний сезон – 98%.

Відмінна риса котла в тому, що ним можна керувати на відстані через мережу Wi-Fi. Котел оснащений вбудованим насосом WILO із частотним керуванням. Оснащений зручним електронним типом керування, невеликим розширювальним баком на 5.5 літрів. Котел призначений для обігріву приміщень площею 100 м2.
Зручний дисплей і зрозуміла система керування дають змогу контролювати процес роботи котла в будь-який час.
Електричний котел KOER працює через WI-FI за допомогою смартфона через мобільний додаток SMART LIVE (TUYA SMART): Завантажте програму SMART LIVE (TUYA SMART) в Play Market для Android або App Store для iOS.

Переваги електричного котла KR:
- 6 варіантів теплової потужності від 6 до 24 кВт.
- Унікальний запатентований нагрівальний елемент ТЕН із високою ефективністю нагріву.
- Можна підключити до непрямого водонагрівача або буферних ємностей ГВП.
- Наднизький рівень шуму у роботі.
- Захист від замерзання та перегрівання.
- Можливість керування приготуванням гарячої води (опція).
- Сенсорна клавіша, світлодіодний екран.
- Наявність розширювального бака.
- Циркуляційний насос WILO з частотним керуванням.
- Управління WI-FI шляхом підключення через програму SMART LIVE (TUYA SMART)

Характеристики котла:
- Номінальна потужність: 10 кВт
- Номінальна напруга: 220 В
- Номінальна частота: 50 Гц
- Номінальний споживаний струм: 1.6 – 10 кВт
- Мінімальний переріз проводів живлення: 6 мм2
- Мінімальний тиск: 1 Бар
- Робочий тиск: 1 - 3 Бар
- Об'єм розширювального бака: 5,5 л
- Діапазон t в контурі опалення, радіатор, тепла підлога: 30 - 80℃
- Клас пиловологозахисту: IPX1
- Площа опалення: 100 м2
- Розмір виробу (ВхШхГ): 550×350×240 мм
- Розмір пакування (ВхШхГ): 615×415×310 мм
- Вага: 21.6 кг

Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87063010-elektricheskie-kotly
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Колір | Білий |
| Вага | 21.6 кг |
| Стан | Новий |
| Рекомендована опалювальна площа | 100 кв.м |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 5.5 л |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
- Ціна: 18 018 ₴








