Вертикальний дизайнерський радіатор чорний Ellipse 480х1800-8 NAVIN Радіатор трубчастий вертикальний
8 990 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для поціновувачів сучасного та індивідуального стилю компанія NAVIN пропонує дизайнерські вертикальні радіатори Ellipse 480х1800-8, виготовлені з високоякісної вуглецевої сталі та оброблені всередині антикорозійним захистом.
Дизайнерські вертикальні радіатори Ellips - відрізняються не тільки естетично привабливим зовнішнім виглядом, але й рядом функціональних переваг:
- Швидке нагрівання: завдяки передовим технологіям, наші радіатори швидко досягають робочої температури та забезпечують комфорт у вашому приміщенні.
- Відмінне співвідношення ціни та якості, що робить наші вироби доступними для широкого кола споживачів.
- Стійкість до корозії та нальоту: наші радіатори виготовлені з високоякісної сталі та покриті антикорозійним захистом всередині.
- Дизайн який легко адаптуються під будь-який інтер'єр, від мінімалізму до класики.
Характеристики:
- Орієнтовна площа обігріву: 9 – 11 м² *
- Кількість секцій: 8
- Теплова потужність (за ΔT 50 °C): 889 Вт;
- Теплова потужність (за ΔT 60 °C): 1117 Вт;
- Робочий тиск: 4 бар;
- Підключення: бічне;
- Приєднувальний розмір: ½".
- Гарантія: 60 місяців.
Увага! Радіатори призначені виключно для використання в автономних системах опалення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Теплова потужність | 1117 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 4 бар |
| Конструкція радіатора | Трубчаста |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Чорний |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 990 ₴









