Газова колонка турбо MIXXUS GWH-0710 BASIC TURBO WHITE (Німеччина) Колонка газова турбована 10 л
Газова колонка турбована GWH-0710 BASIC TURBO WHITE - поєднує надійність, функціональність і безшумну роботу.Яка різниця між димохідною та турбованою газовою колонкою? Турбовані газові стовпчики мають закриту камеру згоряння. Забір повітря для горіння газу йде ззовні, викид димових газів також назовні.

Газова колонка MIXXUS GWH-0710 це сучасний, стильний та функціональний нагрівальний прилад з закритою камерою згоряння. Для запуску процесу розпалювання під час відкриття крана мережі ГВП необхідно забезпечити електроживлення, вставивши в спеціальний відсік 2 батареї.
Переваги:
- Працює на газі та нагріває воду в міру її використання. Витрати газу від 2,4 куб. м/год.
- Як тільки відкривається кран з гарячою водою, включається пальник, який нагріває воду, що проходить. Забезпечуючи швидке нагрівання та безперервну подачу гарячої води до 10 літрів на хвилину.
- Підійде для 1-3 осіб.
- Компактний дизайн – підходить для дизайнерських естетичних рішень.
- Має мідний теплообмінник та пальник із нержавіючої сталі.
- Матеріал самого димаря – оцинкована сталь. Його діаметр складає 110 мм.
- Оснащена LED-дисплеєм, що дозволяє налаштувати та контролювати оптимальний режим нагрівання води для комфортного використання.
Система безпеки пристрою:
- Вона представлена датчиком горіння, який негайно відключає газову колонку, якщо полум'я гасне.
- Також є контролер диму, що нівелює небезпеку отруєння.
- Пристрій ніколи не перегріється, тому що спрацює захист.
- Наявність аварійного клапана захистить пристрій від гідроудару при надлишку води.
- Також вбудований детектор витоку газу.

Матеріали виготовлення газової колонки MIXXUS GWH-0710 BASIC TURBOWHITE:
- Виріб виготовлений з металу та декоративного загартованого скла.
- Міцний теплообмінник, покритий антикорозійним шаром, виконаний з міді.
- Пальник виготовлений з довговічної нержавіючої сталі.
Основні характеристики:
- Розпал пальника: Електричний
- Камера згоряння: Закрита
- Корисна теплова потужність: 17,09 кВт
- Продуктивність при D=25°C: 10 л/хв.
- Продуктивність при B = 50 ° C: 5 л/хв
- Мінімальний тиск води в системі: 0,2 Бар
- Максимальний тиск води в системі: 8 Бар
- Електроживлення: 2 батареї типу D
- Вид палива: Природний газ G20
- Тиск газу: 13-1300 мбар/Па
- Теплообмінник: Мідь
- Пальник: нержавіюча сталь
- Діаметр димоходу: 110 мм
- Матеріал димаря: Оцинкована сталь
- Напруга: 220 В
- Частота: 50 Гц
- Розміри виробу (ВхШхГ): 550x330x190 мм
- Розміри упаковки (ВхШхГ): 650х470х260 мм
- Вага: 8,53 кг
Комплектація:
- Газовий водонагрівач
- Батарейки
- Кріпильний набір
- Інструкція
- Гарантійний талон
Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/ua/g135629597-gazovaya-kolonka
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 17.09 кВт |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Продуктивність при ∆=50°С | 5 літр/хв |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Підводка | Нижня |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 8.53 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 2.4 куб.м/год |
| Робочий тиск газу | 13 мбар |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Регулювання температури | Плавна |
| Розпал пальника | Електронний |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Дисплей | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна бренда: | Германия |
| Країна виробник: | Китай |
- Ціна: 7 700 ₴











