


Мийка кухонна з нержавіючої сталі чорна MXS Black (мийка+змішувач+диспенсер)
6 500 ₴
5 850 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Мийка на кухню з нержавіючої сталі чорна Black
MXS SET-6045-200x1.0-PVD (мийка+змішувач+диспенсер)
Кухонна мийка MXS виготовлена з хромонікелевої нержавіючої сталі (18% хрому та 8-10% нікелю), яку дозволено використовувати в контакті з харчовими продуктами. У мийку можна сміливо ставити розпечені сковорідки. Вона з легкістю може переносити вплив окропу та пари. Матеріал здатний витримувати нагрівання до 140°С. Вакуумне напилення PVD - покриття високої міцності, за рахунок якого виріб набуває глибокого матового кольору.
Набір складається з:
- врізної мийки з нержавіючої сталі з PVD покриттям
- одноручкового змішувача з нержавіючої сталі SUS 304 (Чорний)
- вбудованого диспенсера
- елементи кріплення для миття, гнучка підводка для змішувача, сітка-заглушка для миття, сифон, випуск, перелив.
Характеристики мийки:
- Довжина - 60 см
- Ширина - 45 см
- Висота - 20 см
- Товщина сталі – 1 мм
Покриття миття PVD-BLACK:
Покриваються миття спеціальними матеріалами: титан, вольфрам, нікель, графіт, молібден за допомогою особливої технології. Матеріал наноситься у вигляді пароподібного стану на виріб і молекулярному рівні проникає вглиб виробу. Пароподібний стан створюється за високої температури в камері під вакуумом.
Основні переваги мийок з PVD матеріалів:
- Стійкість до впливу високих та низьких температур, при цьому не втрачаються їх властивості
- Гладкість поверхні мийок із нержавіючої сталі забезпечується відсутністю пір, які здатні накопичувати в собі забруднення.
- Легкість у догляді. На поверхні не видно слідів від води, бруд легко видаляється губкою.
- Міцність матеріалу. При падінні предметів на поверхню такого виробу не утворюються сколи т.к. покриття впроваджується усередину на молекулярному рівні. Якщо на виробі утворюються подряпини, то вони будуть такого ж кольору, що і Ваша мийка для кухні.
- Кислотостійкість та кислотозахисність
Змішувач виготовлений із нержавіючої сталі SUS 304, дозволеної для використання у харчовій промисловості. Вона не окислюється, не піддається корозії, не містить шкідливих для організму елементів (зокрема свинцю), а також має шляхетний вигляд. Змішувач покритий фарбою, монтується на мийку гайкою, вилив поворотний (можна використовувати під будь-яку руку)
Характеристики змішувача:
- Загальна висота – 36 см
- Висота виливу - 26 см
- Загальна довжина – 23 см
- Довжина виливу - 20 см
- Діаметр картриджа – 35 мм
- Довжина гнучкого підведення - 60 см
Дозатор для рідкого мила вбудований: для нього необхідно зробити отвір у стільниці.
Об'єм дозатора - 300 мл.
Колір усіх елементів – чорний графіт. Загальна вага коробки – 8,7 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 1 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Чорний |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Ширина мийки | 450 мм |
| Висота мийки | 200 мм |
| Довжина мийки | 600 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 5 850 ₴


