
Подрібнювач харчових відходів з індукційним двигуном Mixxus GD-03 (Germany) Диспоузер для мийки з пневмокнопкою
8 000 ₴
7 200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Диспоузер та утилізатор харчових відходів подрібнювач відходів з індукційним двигуном для раковини для кухні для мийки GD-03-0,75 560 Вт (Germany)
Диспоузер - подрібнювач харчових відходів - Mixxus GD-03-560 призначений для утилізації залишків їжі. Встановлюється під кухонну мийку, підключається до розетки та каналізації, куди змиваються подрібнені залишки. Цей прилад дозволяє забути про неприємний запах зі відра для сміття і запобігає засміченню каналізації великими шматками їжі. Турбота про екологію – ще один важливий аспект використання подрібнювача.
Переваги:
- Подрібнювач обладнаний системою кріплення Speed Master: швидки монтаж та змінний бризковик
- Звукоізолююча оболонка, завдяки якій відбувається тиха робота подрібнювача
- Збалансована система обертання та побдрібнення
- Лазерне заточування ріжучого кільця з нержавіючої сталі
- Робочі колеса, що обертаються і ріжучі елементи з нержавіючої сталі
- Висока частота обертання та високий крутний момент, із за якого відбувається швидке та потужне подрібнення
Характеристики подрібнювача:
- Країна виробник - Німеччина
- Корпус із ABS пластику
- Матеріал внутрішніх елементів - нержавіюча сталь
- Підключення - 1/2"
- Напруга - 220-240 V
- Потужність – 560 Вт
- Швидкість мотора - 2600 об/хв
- Об'єм камери подрібнення – 1450 мл
- Рівень шуму: 25-35 дБ
- Вага: 5,15 кг
- Висока ефективність економить час, воду та енергію
- Мотор включає звукоізолюючу технологію для тихої роботи
- Система подрібнює всі види харчових відходів, у тому числі кістки
Процес перемелювання безпечний, тому що ножі та леза відсутні в пристрої подрібнювача. Залишки продуктів потрапляють на металевий диск, що обертається, і розкидаються на стінки чаші, на якій закріплені терки, що самозаточуються.

Типи харчових відходів:
- Крупи
- Макаронні вироби
- Мясні продукти
- Овочі
- Горіхи
- Риба та морепродукти
- Спагетті
- Фрукти
- Яєчна шкаралупа
Управління відбувається за допомогою пневмокнопки, яку можна встановити в зручному місці і підключити до пристрою.
Подрібнювач не потребує чищення або мастила. Також він забезпечений системою попередження перевантаження відходів: у разі потрапляння випадкових предметів усередину подрібнювача або надмірного завантаження подрібнювач вимикається автоматично.
Особливості кухонного подрібнювача:
- Сумісність із сучасними мийками
- Захист від перевантаження та заклинювання
- Подрібнювальні елементи з нержавіючої сталі
- Істотне зменшення кількості відходів
Комплектація:
- Повітряний перемикач
- Шнур живлення 1,2 м з європейською вилкою
- Скребок
- Захист від бризок
- Випускна труба 4ways
- Сполучна труба для раковини

Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/g94344266-izmelchitel-pischevyh-othodov
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Тип подрібнювача | Електричний |
| Об'єм камери подрібнення | 1.45 л |
| Тип вимикача | Пневматичний |
| Система шумозниження | Так |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 1480 об/хв |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Антикорозійне покриття | Так |
| Антибактеріальне покриття | Так |
| Параметри підключення до мережі | |
| Споживана потужність | 560 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.15 кг |
- Ціна: 7 200 ₴


