

Радіатор біметалічний KOER 100Bi-350 EXTREME (Чехія) Низький біметалічний радіатор 350-96
381 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Біметалічний радіатор KR.100Bi-350 EXTREME Чехія
Призначення та сфера застосування:
Біметалічний радіатор Extreme, відлитий під тиском, складається з окремих елементів – секцій, з'єднаних між собою за допомогою ніпелів. Герметичність у місцях з'єднання секцій забезпечується ущільнювальними прокладками. Вертикальна вкладка у вигляді сталевої трубки, підвищена товщина втулок і висока якість спеціального алюмінієвого сплаву гарантують виняткові експлуатаційні характеристики. Фарбування проводиться методом анафорезу, із заключною фазою у вигляді епоксидно-поліефірного розпилення. В результаті радіатор набуває бездоганного покриття білого кольору RAL 9016. Фарба наноситься на всю поверхню радіаторів, як з лицьової та тильної сторін, так і з торців – між оребренням.
Переваги:
- Довговічність мають робочий ресурс на десятки років, що дозволяє практично не турбуватися про стан системи опалення протягом її експлуатації.
- Здатність працювати з теплоносієм навіть низької якості, зберігаючи при цьому свої характеристики користувача протягом тривалого часу.
- Компактні розміри в поєднанні з досить високим рівнем тепловіддачі.
Технічні характеристики однієї секції:
- Вага: 1,04 кг
- Кількість води в секції: 0,23 л
- Тепловіддача (ΔТ=50°C): 90 Вт
- Тепловіддача (ΔТ=70°C): 160 Вт
- Максимальний робочий тиск: 46 Бар
- Тиск під час гідравлічних випробувань: 52 Бар
- Тиск на розрив: 55 Бар
- Максимальна температура теплоносія: 110°C
Габарити однієї секції:
- Міжосьова відстань: 350 мм
- Глибина: 96 мм
- Висота: 402 мм
- Ширина: 80 мм
Ціна на радіатори вказана за 1 секцію. Традиційно секційні радіатори упаковані в коробках по 10 елементів. Радіатори продаються кратно 10 секціям (10, 20 шт)
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/g87067146-bimetallicheskie-radiatory
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Теплова потужність | 160 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 40 бар |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.23 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.05 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Біметал |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 402 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
- Ціна: 381 ₴


