Побутовий поверхневий вертикальний насос KR BCN - 0.75 кВт насос БЦН для поливання городу
4 700 ₴
3 995 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Побутовий поверхневий вертикальний насос KR BCN 160-22-0.75 кВт для поливу городу зі ставка зі свердловини
- Моноблокові вертикальні з одним робочим колесом
- Корпус насоса: алюміній
- Робоче колесо: алюміній.
- Вал із нержавіючої сталі AISI 304
- Укомплектований кабелем живлення
- Можливе застосування на дачних ділянках для поливання саду, городу, газону тощо.
Поверхневий вертикальний насос БЦМ якісний, дуже відомий і популярний. Насос «KR BCN» призначений для перекачування води зі свердловин і застосовується в побутових умовах для поливання невеликих присадибних ділянок і водопостачання дачних або приватних будинків. Також його можна використовувати для забору води з магістрального водопроводу з невеликим тиском.
Технічні характеристики:
- Тип насоса - відцентровий
- Обмотка двигуна: Мідна
- Вхідне з'єднання - 1"
- Вихідне з'єднання - 1"
- Потужність - 0,75 кВт
- Максимальний напір - 22 м
- Максимальна продуктивність (за хв. напору) - 160 л/хв, (9,6 куб.м/год)
- Кількість робочих коліс - 1
- Кількість обертів - 2900 об./хв
- Напруга мережі - 220-240 В
- Частота тока - 50 Гц
- Максимальна глибина підіймання води - 5 м

Комлектація:
- Насос в зборі: 1 шт
- Зворотній клапан з фільтром грубого очищення: 1 шт
- Штуцера: 2 шт
- Кріпильні шпильки та гайки
- Інструкція з експлуатації: 1 шт
- Гарантійний талон: 1 шт

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 22 м |
| Пропускна здатність | 9.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 995 ₴









