


Каналізаційна установка KWC-S (200 Вт) Санітарний насос сололіфт для душу
6 210 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каналізаційна установка, насосна станція, сололіфт для раковини KWC-S
Призначення та сфера застосування:
Каналізаційні побутові установки призначені для забезпечення стоку із сантехнічного обладнання, коли немає можливості використовувати дренажну трубу, а також у тому разі, коли вода не в стані самостійно витікти в каналізацію. Встановлення для каналізації може використовуватися для обладнання приватних будинків і приміщень.
Характеристики KWC-S:
- Потужність: 200 Вт
- Q max: 100 л/хв
- H max вертикальний: 7 м
- H max горизонтальний: 70 м
- Максимальна температура води: 75℃/ 1 год 85℃
- Розмір вхідних патрубків: 2×40 мм
- Розмір вихідних патрубків: 1×23/28 мм
- Вага: 4,5 кг
- Габарити упаковки (Д×Ш×В): 380 × 225 × 240мм

Насосна частина:
- Корпус: технополімер.
- Робоче колесо: технополімер.
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
- Механічне ущільнення.
- Вихідний патрубок: технополімер.
- Механічне ущільнення: керамографіт.
Умови використання:
- Перекачувальна рідина: вода не має містити жорстких домішок і довговолокнистих структур.
- Максимальний розмір частинок не більш ніж 5 мм.
- Спосіб встановлення насоса: поверхневий.
- Встановлення насоса: горизонтальне.
- Спосіб очищення: механічний.
Двигун:
- Тип двигуна: асинхронний двополюсний із короткозамкнутим ротором.
- Обмотки статора: 100% мідь.
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IPX4, модель KWC-S IPX7
- Рівень гучності: 30~55dB
- Режим роботи: повторно-кратковремний.
- Вбудований в обмотування двигуна захист від перегрівання з автоматичним перезапуском.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Каналізаційна установка |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 7 м |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна температура робочої рідини | 85 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість водозабірних точок | 2 |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 210 ₴


