
Енергозберігаючий циркуляційний насос KR APE 25/80-130 Розумний насос для теплої підлоги Чехія
3 750 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос циркуляційний адаптивний енергозберігаючий KR APE 25-8-130
Призначення та сфера застосування:
Інноваційні, високоефективні та енергозберігаючі циркуляційні насоси з автоматичним електричним регулюванням (AUTO ADAPT) та можливістю регулювання частоти обертів слаботочним ШИМ-сигналом (широтна імпульсна модуляція).

Переваги адаптивного циркуляційного насоса:
- Насоси мають високий індекс енергоефективності та низький рівень шуму.
- Режим постійної швидкості.(3 режими)
- Режим пропорційного тиску (3 режими)
- Режим постійного тиску (3 режими)
- Адаптивний режим (AUTO)
- Дані насоси використовуються для перекачування теплоносія в системах опалення, системах, підігріву підлоги, водопостачання гарячої води.
- Індикація режимів роботи
- Зберігання вибраного режиму в пам'яті насоса при відключенні від живлення
- ШІМ регулювання
Насосна частина:
- Корпус: алюміній та чавун з антикорозійною обробкою катафорезом та водостійким забарвленням.
- Робоче колесо: технополімер поліефірсульфон (PES)
- Вал двигуна: металізована алюмооксидна нанокераміка
Умови застосування:
- Теплоносій: чиста прісна вода, некорозійна, незаймиста горюча та вибухонебезпечна рідина без твердого волокна або мінерального мастила.
- Ступінь забруднення: не допустимо
- Вологість навколишнього повітря: % <60
- Температура навколишнього повітря: 0 – 40 °С
- Температура рідини, що перекачується: +2 - 110 °С
- Максимальний робочий тиск: 10 Бар
- Довжина монтажу: 130 мм
- Діаметр умовного проходу: 25 мм
- З'єднання: 1 1/2 "
Двигун:
- Тип двигуна: синхронний на постійних магнітах із частотним перетворювачем швидкості обертання валу та вбудованим в обмотку термозахистом, може працювати автоматично відповідно до вимог користувача для досягнення ефекту енергозбереження.
- Обмотки статора: 100% мідь
- Теплова класифікація: Е
- Підшипники: металізована алюмооксидна нанокераміка
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Довжина кабелю: 1м.
- Режим роботи: тривалий
- Комплектація: коробка, насос, кабель живлення, інструкція
Характеристики насосу:
- Потужність: 65 Вт
- Q max: 56 л/хв (3360 л/год)
- H max: 8 м
- Вага: 2,4 кг
- Довжина кабелю: 1 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 8 м |
| Пропускна здатність | 3.36 куб.м/год |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Підвищення тиску | Ні |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴


