Насос підвищення тиску KR GRS 15/11 Чехія (з гайками кабелем вилкою) Безшумний насос для підвищення тиску води
2 400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чеський насос підвищення тиску KR GRS 15/11 (з гайками, кабелем та вилкою)
Чеський насос для підвищення тиску є вдалим рішенням для підвищення тиску в системах водопостачання. Насос характеризується простотою експлуатації та високим рівнем надійності. Може використовуватись у квартирах, приватних будинках, дачах. Призначений для створення натиску в одному або кількох вузлах споживання води.
Характеристики насоса:
- Потужність: 200 Вт
- Qmax: 50 (л/хв)
- Hmax: 11 (м)

Умови застосування:
- Вологість навколишнього повітря <60%
- Максимальний робочий тиск: 1,0 МПа (10 бар)
- Монтажна довжина: 190 мм
- Діаметр умовного проходу: 20 мм
- З'єднання: ¾ "
- Кількість режимів роботи: 2
- Перекачувана рідина: прісна вода. Можливе використання рідини з вмістом гліколь до 50% зі значним погіршенням характеристик насоса.
- Ступінь забруднення: не більше 20 г/мЗ
- Температура навколишнього повітря: + 2 °С ... + 40 °С
- Температура води, що перекачується: + 5 °С ... + 99 °С
- Мінералізація не більше 1000 мг/л
- Вміст механічних домішок, не більше 0,01%
- Максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар)
- Тиск на вході: не менше 0,04 МПа
Двигун:
- Тип двигуна: асинхронний, з "мокрим" ротором, з вбудованою в обмотку термозахистом
- Обмотка статора: 100% мідь
- Клас ізоляції: B -термостійкість двигуна до 130 ℃.
- Ущільнення торцеве: графіт / кераміка / NBR / AISI 304
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP 54
- Довжина кабелю: 1м.
- Режим роботи: тривалий
Насосна частина:
- Корпус: алюміній і чавун з антикорозійною обробкою катафо-різом і водостійким фарбуванням
- Вал двигуна: технополімер поліефірсульфон (PES)
- Робоче колесо: Поліефірсульфон
Придбати можна зателефонувавши за телефоном +38(066)4953602
або оформивши замовлення в наш інтернет магазин:
https://constructortepla.com.ua/ua/g95502888-nasosy-povysheniya-davleniya
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Для підвищення тиску води |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 11 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 100 град. |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Dacia |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун, Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Основні | |
| Матеріал обмотки статора: | Мідь |
| Діаметр входу (дюйм) | 1 |
| Різьба накидної гайки (дюйм) | 3/4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴








