


Газова колонка MIXXUS GWH-0110 BASIC WHITE (Німеччина) Колонка газова димохідна 10 л білого кольору
4 914 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Газова колонка димохідна MIXXUS GWH-0110 BASIC WHITE - це пристрій відноситься до димохідного типу з відкритою камерою згоряння. Викиди диму здійснюються у димохід, що знаходиться на даху будинку. Грунтуючись на наших спостереженнях та досвіді, попереджаємо, що такі вироби потребують якісної вентиляції. Відкрита камера згоряння – класичний варіант конструкції, перевірений часом. Вона зручна в обслуговуванні, надійна, економічна у споживанні газу. Також газова колонка із відкритою камерою згоряння працює майже безшумно.

Газова колонка MIXXUS GWH-0110 це сучасний, стильний та функціональний нагрівальний прилад з відкритою камерою згоряння. Для запуску процесу розпалювання під час відкриття крана мережі ГВП необхідно забезпечити електроживлення, вставивши в спеціальний відсік 2 батареї.
Переваги:
- Працює на газі та нагріває воду в міру її використання. Витрати газу від 2,4 куб. м/год.
- Як тільки відкривається кран з гарячою водою, включається пальник, який нагріває воду, що проходить. Забезпечуючи швидке нагрівання та безперервну подачу гарячої води до 10 літрів на хвилину.
- Підійде для 1-3 осіб.
- Компактний дизайн – підходить для дизайнерських естетичних рішень.
- Має мідний теплообмінник та пальник із нержавіючої сталі.
- Матеріал самого димаря – оцинкована сталь. Його діаметр складає 110 мм.
- Оснащена LED-дисплеєм, що дозволяє налаштувати та контролювати оптимальний режим нагрівання води для комфортного використання.

Система безпеки пристрою:
- Вона представлена датчиком горіння, який негайно відключає газову колонку, якщо полум'я гасне.
- Також є контролер диму, що нівелює небезпеку отруєння.
- Пристрій ніколи не перегріється, тому що спрацює захист.
- Наявність аварійного клапана захистить пристрій від гідроудару при надлишку води.
- Також вбудований детектор витоку газу.

Матеріали виготовлення газової колонки MIXXUS GWH-0110 BASIC WHITE:
- Виріб виготовлений з металу та декоративного загартованого скла.
- Міцний теплообмінник, покритий антикорозійним шаром, виконаний з міді.
- Пальник виготовлений з довговічної нержавіючої сталі.
Основні характеристики:
- Розпал пальника: Електричний
- Камера згоряння: Відкрита
- Корисна теплова потужність: 16,95 кВт
- Продуктивність при D=25°C: 10 л/хв.
- Продуктивність при B = 50 ° C: 5 л / хв
- Мінімальний тиск води в системі: 0,2 Бар
- Максимальний тиск води в системі: 8 Бар
- Електроживлення: 2 батареї типу D
- Вид палива: Природний газ G20
- Тиск газу: 13-1300 мбар/Па
- Теплообмінник: Мідь
- Пальник: нержавіюча сталь
- Діаметр димоходу: 110 мм
- Матеріал димаря: Оцинкована сталь
- Напруга: 220 В
- Частота: 50 Гц
- Розміри виробу (ВхШхГ): 550x330x190 мм
- Розміри упаковки (ВхШхГ): 640х385х250 мм
- Вага: 7,13 кг
Комплектація:
- Газовий водонагрівач
- Батарейки
- Кріпильний набір
- Інструкція
- Гарантійний талон
Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/ua/g135629597-gazovaya-kolonka
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 16.95 кВт |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Продуктивність при ∆=50°С | 5 літр/хв |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Підводка | Нижня |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 7.13 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 2.4 куб.м/год |
| Робочий тиск газу | 13 мбар |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Регулювання температури | Плавна |
| Розпал пальника | Електронний |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Дисплей | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна бренда: | Германия |
| Країна виробник: | Китай |
- Ціна: 4 914 ₴


