Терморегулятор з Wi-Fi для газових котлів NAVIN WT410 W-3А білий
1 790 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Терморегулятор для газового котла NAVIN WT410 W-3А — це сучасний програмований терморегулятор білого кольору з функцією Wi-Fi, призначений для керування газовими котлами. Термостат оснащений великим глянцевим сенсорним LCD-дисплеєм для зручності використання.

- Сенсорний LCD-дисплей з регульованою яскравістю підсвічування.
- Вбудований модуль Wi-Fi
- Віддалене керування: Tuya або Smart Life
- Голосове керування через Amazon Alexa, Google Home
- Тижневе програмування: 5+2 /6+1 / 7 днів
- Збереження даних при екстреному вимкненні
- Крок встановлення температури: 0,5°C
- Захист від дітей
Екран терморегулятора відображає всю необхідну інформацію для користувача (час, температуру, день тижня тощо). Завдяки наявності модуля Wi-Fi, термостат можна під'єднати до інтернету та синхронізувати з додатком на смартфоні (Smart life або Tuya). Це дозволяє дистанційно регулювати температуру, вмикати чи вимикати котел, змінювати налаштування та програмувати термостат з будь-якого місця, де є доступ до інтернету. Також Ви можете керувати пристроєм за допомогою голосу, адже розумний термостат працює з Alexa та Google Home Assistant.
Використання терморегулятора NAVIN з WiFi для керування газовим котлом дозволяє значно зменшити витрати на енергоносії завдяки точним налаштуванням і гнучкому розкладу роботи, а також забезпечує постійний віддалений контроль зі смартфона.
Монтаж термостата простий і виконується у квадратний підрозетник. У комплекті є детальна інструкція та схема підключення.
Корпус терморегулятора виконаний зі спеціального електротехнічного ABS-пластику, який зберігає свій колір та зовнішній вигляд під впливом сонячного світла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Мінімальна температура регулювання | -5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 60 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Газові котли |
| Максимальна сила струму | 3 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Голосове управління | Так |
| Підтримка сервісів | Google Home, Amazon Alexa, Tuya Smart, Smart Life |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Висота | 86 мм |
- Ціна: 1 790 ₴







