Енергозберігаючий циркуляційний насос Forwater WPB 25/6-180 Розумний циркуляційний насос Польща
Енергозберігаючий циркуляційний насос Forwater WPB 25/6-180
Область застосування:
Циркуляційні насоси Forwater з частотним регулюванням є ефективними з точки зору економії енергоресурсів та підтримки гідравлічної стабільності в побутових та промислових системах водопостачання, опалення та кондиціювання. Насос автоматично змінює швидкість обертання робочого колеса відповідно до фактичних потреб, відповідно до вибраного режиму регулювання. Блок частотного керування забезпечує захист насоса у разі підвищеної та зниженої напруги.
Економія електроенергії забезпечує інтелектуальний режим роботи.Насос автоматично адаптується до системи опалення, знижує чи підвищує тиск залежно від опалювального навантаження.При цьому споживана потужність коливається в межах 5-45 W
У цьому насосі використовується двигун оснащений постійними магнітами.Така конструкція забезпечує високий рівень продуктивності за мінімального рівня шуму.
Режими роботи насоса:
- AUTO: Насос регулює продуктивність автоматично залежно від обсягу системи.
- SPEED 1: Насос працює на постійній заданій швидкості.
- SPEED 2: Насос працює на постійній заданій швидкості. Режим швидкість II, також використовується для видалення повітря з насоса
- SPEED 3: Насос працює на постійній заданій швидкості.
- СР1 (Мін. постійного тиску): Насос збільшує або знижує продуктивність залежно від витрати системи, тиск при цьому не залежить від показників витрати.
- СР2 (Середнього постійного тиску): Насос збільшує або знижує продуктивність в залежності від витрати системи, тиск при цьому не залежить від показників витрати.
- СР3 (Макс. постійного тиску): Насос збільшує або знижує продуктивність залежно від витрати системи, тиск при цьому не залежить від показників витрати.
- PP1 (Мінімальне регулювання тиску): Насос збільшує або знижує тиск залежно від потреби системи витрати.
- PP2 (Середнє регулювання тиску): Насос збільшує або знижує тиск залежно від потреби системи витрати.
- PP3 (Максимальне регулювання тиску): Насос збільшує або знижує тиск залежно від потреби системи витрат.
- Нічний режим: Режим мінімального енергоспоживання.
Технічна характеристика:
- Мінімальна потужність: 5 W
- Максимальна потужність: 45 W
- Напруга в мережі: 230 V
- Частота: 50 Гц
- Кабель: 1 м
- Максимальний тиск: 6 м
- Максимальна продуктивність: 50 л/хв
- Максимальна температура рідини: 100 °C
Комплектація:
- насос
- набір гайок для підключення
- кабель для насоса з захисним перехідником
- інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Forwater |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Підвищення тиску | Ні |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 100 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 45 дБ |
- Ціна: 3 200 ₴









