


Рушникосушка електрична нержавіюча NAVIN Fortis 480х800 (права) сенсор з таймером з полицею
Рушникосушка електрична Navin Fortis 480х800 Sensor правобічна нержавіюча

Рушникосушка нержавіюча Navin Fortis з поличкою вражає своїм витонченим дизайном не залишає байдужим навіть найвимогливіших клієнтів. Вона поєднує в собі простоту, елегантність та практичність. Ідеально вписуються у сучасні тенденції.
Navin Fortis – це гармонія класичного дизайну з сучасною енергоефективністю. Вона не лише шикарно виглядає, але й допомагає заощадити гроші на електроенергії.
Електрична рушникосушка Navin Fortis з поличкою має колектори, виконані з профільної, квадратної труби 30х30 мм, а перемички з круглих трубок 20мм, які рівномірно розподіляють тепло по всій поверхні рушникосушки.
Характеристики:
- Потужність моделі - 155 Вт
- Робоча температура* - +50 °C +/- 5 °C
- Ступінь захисту - IP44
- Гарантія – 60 міс.
Нова рушникосушка Fortis має цифровий сенсорний терморегулятор з таймером, що дозволяє вам точно налаштовувати температуру та час сушіння за вашими потребами, забезпечуючи ефективну роботу та економію енергії.
Переваги рушникосушки Navin Fortis з поличкою:
- Сучасний дизайн. Рушникосушка Navin Fortis має стильний і сучасний дизайн, який підійде до будь-якого інтер'єру ванної кімнати.
- Економія електроенергії. Рушникосушка працює з мінімальним споживанням енергії, що допомагає економити на рахунках за електроенергію.
- Надійність та гарантія.
- Сенсорне керування одним дотиком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 155 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Кількість секцій | 7 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Хром |
| Тип підключення | Правий |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Міжосьова відстань | 450 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
- Ціна: 6 400 ₴


