Насос вібраційний двоклапанний GRANDWATER XVM 65 з поливальним шлангом 20 метрів для поливу та дачі
1 950 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Насос вібраційний GRANDWATER XVM 65 двоклапанний з нижнім забором води для колодязів, поливу та дачі з шлангом для поливу BRADAS SPRINT 3/4" 20 м
Вібраційний насос GrandWater - застосовується для поливу городу з бочок, колодязя, свердловин та інших ємностей наповнених водою,а також свердловин трубчастого типу (якщо їх діаметр більше 10 см). Підійде для забезпечення поливу саду або городу, а також ділянки біля будинку або водопостачання самого будинку .Для роботи цього насоса не потрібне заливання водою. Після занурення у воду та підключення живлення він одразу починає виконувати свою функцію.
Технічні характеристики:
- Максимальний підйом води - 72 м
- Глибина занурення насоса – 10 м
- Потужність – 300 Вт
- Продуктивність - 1320 л/год
- Довжина кабелю - 10 м
- Максимальний тиск – 7 бар
- Максимальна температура – 35 град.
- Напірний патрубок - 3/4" / ПІД ШЛАНГ
Комплектація:
- насос вібраційний
- шнур
- хомут
- клапан
- мембрана
- кабель живлення
- інструкція-паспорт з експлуатації
Шланг для поливу SPRINT 3/4" 20м, WFS 3/4" 20 м
Тришаровий шланг для поливу SPRINT відноситься до класу стандартних поливальних шлангів. Виготовлений із якісного ПВХ.
Шланг SPRINT складається з 3-х шарів:
- I шар – внутрішній, з чорного ПВХ, який запобігає наростанню водоростей всередині шланга, та є стійким до УФ випромінення.
- II шар – армуючий, хрестоподібне обплетення поліестеровими нитками.
- III шар – зовнішній, зм'якого напівпрозорого ПВХ зеленого кольору.

Характеристики шланга:
- Довжина шлангу: 20 метрів
- Робочий тиск: 8 Bar
- Робоча температура: -10°С ... +50°С
- Не містить кадмію
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 72 м |
| Пропускна здатність | 1.32 куб.м/год |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | BRADAS |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Основні | |
| Виробник насоса | GRANDWATER |
| Виробник шланга | BRADAS |
| Діаметр шланга (") | 3/4" |
| Діаметр | 19 мм |
| Кількість шарів | 3 |
| Довжина шланга | 20 м |
- Ціна: 1 950 ₴










