Насос вібраційний з верхнім забіром води GRANDWATER XVM 60 з поливальним шлангом 30 метрів для поливу та дачі
2 300 ₴
2 070 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Насос вібраційний GRANDWATER XVM 60 одноклапанний для колодязів, поливу та дачі зі шлангом для поливу BRADAS SPRINT 3/4" 30 м
Вібраційний насос GRANDWATER — застосовується для поливання городу з бочок, колодязя, свердловин та інших ємностей, наповнених водою. Верхній забір води забезпечує захист від потрапляння різних частинок у робочу камеру насоса та від перегрівання, у разі досягнення рівня води до критичного, робоча частина насоса буде у воді, забезпечуючи в такий спосіб його охолодження. Для роботи цього насоса не потрібне заливання водою. Після занурення у воду та під'єднання живлення він відразу починає виконувати свою функцію.

Технічні характеристики:
- Максимальне підіймання води — 72 м
- Глибина занурення насоса — 10 м
- Потужність — 250 Вт
- Продуктивність — 1080 л/год
- Довжина кабелю - 10 м
- Максимальний тиск — 7 барів
- Максимальна температура — 35 град.
- Напірний патрубок 3/4" / ПОД ШЛАНГ
Комплектація:
- насос вібраційний
- шнур
- хомут
- клапан
- мембрана
- кабель живлення
- інструкція-паспорт з експлуатації
Шланг для поливу SPRINT 3/4" 30м, WFS 3/4" 30 м
Тришаровий шланг для поливу SPRINT відноситься до класу стандартних поливальних шлангів. Виготовлений із якісного ПВХ.
Шланг SPRINT складається з 3-х шарів:
- I шар – внутрішній, з чорного ПВХ, який запобігає наростанню водоростей всередині шланга, та є стійким до УФ випромінення.
- II шар – армуючий, хрестоподібне обплетення поліестеровими нитками.
- III шар – зовнішній, зм'якого напівпрозорого ПВХ зеленого кольору.

Характеристики шланга:
- Довжина шлангу: 30 метрів
- Робочий тиск: 8 Bar
- Робоча температура: -10°С ... +50°С
- Не містить кадмію
Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення в наш інтернет-магазин:
https://constructortepla.com.ua/ua/g128045644-vibratsionnye-nasosy
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 72 м |
| Пропускна здатність | 1.1 куб.м/год |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | BRADAS |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Основні | |
| Виробник насоса | GRANDWATER |
| Виробник шланга | BRADAS |
| Діаметр шланга (") | 3/4" |
| Діаметр | 19 мм |
| Кількість шарів | 3 |
| Довжина шланга | 30 м |
- Ціна: 2 070 ₴







