
Трійник для підключення тену Terma (Хром) Трійник для підключення комбінованої рушникосушки
300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трійник для підключення ТЕНу для комбінованого використання рушникосушки. Дозволяє підключити електричний ТЕН без використання спеціальних кранів під ТЕН.
Характеристики:
- З'єднання: G1/2" x G1/2" x G1/2" (зовнішній-внутрішній-внутрішній)
- Матеріал: латунь
- Колір: Хром
- Номінальний тиск: 10 Бар
- Випробувальний тиск: 15 Бар
- Робоча температура: 120 °С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terma |
| Країна виробник | Польща |
| Тип трійника | Рівнопрохідний |
| Матеріал трійника | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр різьблення горловини | 1/2"Н |
| Діаметр різьблення першого торця корпусу | 1/2"В |
| Діаметр різьблення другого торця корпусу | 1/2"В |
| Робоче середовище | Неагресивне середовище, Вода |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Максимальна температура робочого середовища | 120 град. |
| Діаметр першого торця корпусу | 15 мм |
| Діаметр другого торця корпусу | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴


