Насос дренажний VODOMET QDX 6-22-0.55 кВт з поплавком для брудної води викачування вигрібних ям колодязів Словенія
3 200 ₴
2 880 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Д-15
Дренажний насос з поплавком VODOMET QDX 6-22-0.55 кВт
Призначення та сфера застосування:
Занурювальні дренажні насоси призначені для відкачування води з підтоплених приміщень, стічних вод, каналізаційних вод, дощової та фільтраційної води, наповнення або осушки басейнів, ванн; подача води з неглибоких колодязів, цестерн та відкритих водойм для систем поливу у сільському господарстві.Насос у корпусі з чавуну має робоче колесо з чавуну, обмотка статора з міді. Основними перевагами насоса є простота та надійність конструкції, а також покращене сальникове ущільнення.
Насосна частина:
- Корпус: чавун + алюміній.
- Робоче колесо: чавун.
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
- Вихідний патрубок: латунь.
- Корпус електродвигуна виготовлений з алюмінію, корпус насосної камери виготовлений із чавуну.
Характеристики насоса:
- Мощность: 0,55 кВт
- Q max: 100 л/мин
- H max: 22 м
- Диаметр патрубка: 1″(20 - 25 мм)
- Температура води, що перекачується: + 5 °С … +35 °С
- Максимальний розмір частинок не більше 3 мм
- Рекомендована глибина занурення: 5 м.
Двигун:
- Тип двигуна: асинхронний із вбудованим в обмотку термозахистом.
- Статка обмотка: 100% мідь.
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP 68
- Охолодження двигуна рідиною, в яку занурений.
- Режим роботи: тривалий.
- Укомплектований вимикачем поплавця.
- Довжина кабелю: 8 м.
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/g87452781-drenazhno-fekalnye-nasosy
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 22 м |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Матеріал корпусу | Чавун, Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 20 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 2 880 ₴







