

Свердловинний шнековий насос KR 3QGD 0.8-50-0.37 кВт (Чехія) Глибинний насос для води для свердловин
Насос свердловинний шнековий 3QGD 0.8-50-0.37 кВт (Чехія)-призначений для подачі води в трубопроводах низького та високого тиску. Використовується в системах поливу садів та городів, краплинного зрошення, а також може використовуватись для монтажу автоматичних станцій водопостачання. Конструкція насоса дуже проста. Насос характеризується високими напірними та помірними витратними характеристиками.
Переваги насоса:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу з вбудованим термозахистом та конденсатором
- Статка обмотка: 100% мідь
- Клас ізоляції: F-термостійкість двигуна до 155 ℃.
- Довжина кабелю: 10 м
Насосна частина:
- Напірний патрубок: нержавіюча сталь
- Корпус насоса: нержавіюча сталь
- Шнек: нержавіюча сталь
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
Характеристики насоса:
- Вид насоса: свердловинний
- Тип насоса: шнековий
- Спосіб встановлення насоса: занурювальний
- Натиск: 125 м максимальний
- Пропускна здатність: 20 л/хв (1.2 куб.м/год)
- Потужність: 0.37 кВт
- Напруга мережі: 220~240 В
- Частота: 50.0 Гц
- Клас захисту корпусів електронного обладнання: IP68
- Якість води: чиста вода
- Діаметр частинок, що перекачуються: не більше 1 мм
- Діаметр корпусу насоса: 76 (мм)
- Діаметр свердловини: від 90 мм
- Температура рідини, що перекачується: до 30°С
- Довжина кабелю: 10 м
- Діаметр патрубків: 3/4 дюйм
- Країна виробник: Чехія
- Гарантійний термін 24 місяці

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Максимальна пропускна здатність | 1.2 куб.м/год |
| Перекачувані середи | Вода з домішками, Чиста вода, Технічна вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.37 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Вага | 7.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний напір | 125 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴


