Енергозберігаюча насосна станція TEKK HAUS E520 (Німеччина) Станція з частотним перетворювачем
12 200 ₴
10 980 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Енергозберігаюча Насосна станція TEKK HAUS E520
Насосна станція TEKK HAUS E520 для дачі та приватного будинку – це система, що дає змогу забезпечити повноцінне водопостачання житлових приміщень і присадибних ділянок різних площ. Такі системи здійснюють забір води і подають її в систему водопостачання, підтримуючи при цьому необхідний рівень тиску.
Область застосування:
TEKK HAUS E520 являє собою повністю автоматизовану відцентрову станцію водопостачання. Вона оснащена енергоощадним електродвигуном із постійними магнітами, частота обертання якого змінюється. Насос має систему водяного охолодження і відсутня зовнішня крильчатка охолоджувального вентилятора, завдяки чому працює безшумно. Така конструкція дає змогу насосу підтримувати оптимальне співвідношення між напором і продуктивністю залежно від потреб водопостачання.
Основною перевагою є економія електроенергії. Припустимо, що ви встановили бажаний тиск у системі, і залежно від водоспоживання та кількості відкритих точок водорозбору в певний момент часу насос підбирає необхідну частоту обертання електродвигуна. Таким чином, при відкритті тільки одного крана буде використовуватися менша частота і споживана потужність. На відміну від звичайних асинхронних двигунів, які працюють тільки з однією фіксованою частотою, незалежно від витрати води.
Станція обладнана спеціальними датчиками, які допомагають контролювати і забезпечувати правильну роботу пристрою. Серед них датчики, що відстежують несправності в живленні, електродвигуні, тиску та витратомірі. Крім того, станція має захист від гідроударів, замерзання, перегріву та витоку води.
У разі спрацьовування датчика на дисплеї відображається код помилки, який можна знайти в інструкції, що поставляється в комплекті зі станцією. У ній містяться всі маркування кодів помилок.
Плавний пуск і зупинка забезпечують відсутність гідроударів. Захист від замерзання спрацьовує, якщо температура води в насосній частині опуститься нижче 5 градусів, і насос вмикатиметься кожні 5 хвилин. Захист від витоку води автоматично спрацьовує, якщо насос регулярно короткочасно вмикається і вимикається понад 10 разів. Якщо температура в основній частині насоса перевищить 60 градусів, спрацює захист від перегріву, і насос вимкнеться.
Переваги насосної станції TEKK HAUS E520:
- Вал з нержавіючої сталі
- Болти, гайки, шайби з нержавіючої сталі
- Ротор з електротехнічної сталі високого класу з антикорозійним покриттям
- Статор з електротехнічної сталі високого класу з антикорозійним покриттям
- Механічне ущільнення зі збільшеним ресурсом
- Захист від перегріву
- Високотемпературна обмотка статора, клас ізоляції F
- Підшипники зі збільшеним ресурсом
- Робоче колесо: нержавіюча сталь або PPE посилене скловолокном FE1520PW
- Електронна система керування
- Кабель EPDM 1 м зі штекером
- Гарантія 2 роки!
Технічна характеристика насосної станції TEKK HAUS E520:
- Максимальна потужність: 500 W
- Напруга в мережі: 165-260 V
- Частота: 50 Hz
- Тиск (максимальний): 45 m / 4.5 bar
- Продуктивність (максимальна): 70 l/min
- Глибина всмоктування (максимальна): 8 m
- Температура рідини (максимальна): 90 °C
- Вага: 8 kg
- Діаметр вхідного патрубка: 1″
- Діаметр вихідного патрубка: 1″

Двигун:
- На постійних магнітах
- Клас ізоляції: В
- З плавним регулюванням обертів
- Вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском
- Плавний старт, виключає можливість гідроудару
Обмеження насосної станції E520:
- Перекачувана рідина: вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю
- Загальна мінералізація води не більше 1500 g/m³
- Показник рН 6,5 – 9,5
- Зміст механічних домішок не більше 100 g/m³
Переваги насосних станцій
Використання насосної станції для будинку та дачі дозволяє створити комфортні умови у житлових приміщеннях без централізованого водопостачання та значно полегшує догляд за присадибною ділянкою. Крім цього, до переваг гідрофорів належать:
- Забезпечення автоматизації водопостачання;
- Підвищення та утримання на необхідному рівні тиску в гідравлічній системі;
Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKK HAUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний робочий тиск | 4.5 бар |
| Максимальна пропускна здатність | 4.2 куб.м/год |
| Максимальний напір | 45 м |
| Перекачувані середи | Живильна вода, Чиста вода, Технічна вода |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Споживана потужність (W) | 0.5 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Напруга мережі | 165-260V |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 280 мм |
- Ціна: 10 980 ₴











