Рушникосушарка електрична NAVIN Stugna 480х1000 Sensor (права) з таймером, чорний муар
Рушникосушка електрична NAVIN Stugna 480х1000 Sensor (права) з таймером
Рушникосушарка Navin Stugna це не тільки ефективний засіб для сушіння рушників, але і стильний аксесуар для вашої ванної кімнати.
З його сучасним дизайном та насиченими квітами, Navin Stugna ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи йому вишуканості та елегантності.

Navin Stugna це:
- Швидке та ефективне сушіння рушників, завдяки унікальній системі нагрівання;
- Економія енергії та зниження електроенергетичних витрат;
- Таймер з програмуванням;
- Сенсорне керування одним дотиком;
- Зручність і надійність у використанні;
- Міцність і довговічність.
Електрична рушникосушка Navin Stugna, колектори якої виконані з профільної квадратної труби 30х30 мм, а перемички з прямокутних вигнутих трубок 30х10мм. Вигнуті та винесені на 8 см вперед прямокутні перемички підвищують конвекційну дію, що підвищує функціональність рушникосушарки Navin Stugna.
Рушникосушка Navin Stugna 480х1000 Sensor (розташування шнура з вилкою — праворуч; колір — чорний муар) від українського виробника NAVIN виготовлена з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю й міцністю. Модель має надійне порошкове покриття. Товщина стінки колекторів (стійок) і перемичок сушки для рушників дорівнює 1,5 мм.
Теплова потужність моделі — 301 Вт
- Робоча температура* — +50 °C +/- 5 °C
- Ступінь захисту — IP44
- Гарантія — 60 міс.
- * за температури в приміщенні 20 °С і номінальної напруги 230 В.
Ви можете легко керувати потужністю рушникосушарки й додатково заощаджувати на енерговитратах, оскільки ця модель обладнана зручним і простим в налаштуванні сенсорним терморегулятором Sensor із вбудованою функцією таймера.

Керуйте Navin Stugna одним дотиком.
Однією з ключових особливостей є сенсорний блок керування Navin Sensor.Завдяки інноваційним технологіям, ви можете керувати своєю рушникосушкою одним дотиком.
-
Вмикання
Легкий дотик до сенсору і ваша рушникосушка вже працює. -
Налаштування температури
Кожен дотик встановлює температуру з шагом + 5°С. -
Таймер
Потримайте 3 сек. - режим встановлення таймеру,
крок налаштування - 2 години.

Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/ua/g91694348-elektricheskie-polotentsesushiteli
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 301 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Кількість секцій | 12 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип підключення | Правий |
| Товщина стінки колектора | 1.5 мм |
| Вага | 9.8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Міжосьова відстань | 450 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
- Ціна: 6 000 ₴










