Колектор вентильний KR із фітингом 3/4”x2 виходи (Чехія)
570 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Колектор вентильний з фітингом KR 3/4”x2 виходи
Колектор з регулюючими вентилями KR 3/4" НВ застосовується для розподілу потоків рідин у контурах теплої підлоги, радіаторного опалення, холодного та гарячого водопостачання.
З обох боків корпусу колектора є приєднувальні різьби, що дає можливість використовувати його як окремий вузол або як складову частину універсального збірного колектора. Перевага модульної конструкції вентильного розподільника KR дозволяє легко і швидко виготовити колектор для поверхневої системи опалення/водопостачання з будь-якою потрібною конфігурацією та функціоналом.
На кожному виході передбачено вентиль для регулювання витрати робочої рідини.
Колектор з вентилями KR виготовлений з високоякісної сантехнічної латуні CW617N з покриттям нікелю. Діаметр колектора – 3/4", різьблення внутрішнє/зовнішнє. Для приєднання циркуляційних петель колектор укомплектований латунними фітингами з накидною гайкою та обтискним кільцем для підключення поліетиленових та металопластикових труб Ø16 мм.
- Відстань між осями виходів: 36 мм
- Робочий тиск: до 16 бар
- Робоча температура теплоносія – до 110 °С
- Умовна пропускна здатність: 2,7 м3/год
- Ремонтопридатний.
Серія включає колектори на 2, 3, 4 виходу.
Застосування колектора дозволяє відмовитися від додаткової запірної, регулюючої арматури та ущільнень, полегшує проектування, монтаж та налагодження обладнання. У водопостачанні колектор забезпечує рівний тиск для споживачів, виключаючи їх вплив один на одного. Колектор опалення - один з елементів, що забезпечують надходження необхідної кількості тепла до опалювальних приладів і контурів теплої підлоги.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал колектора | Латунь |
| Призначення колектора | Для водопостачання, Для теплої підлоги, Для опалення |
| Тип колектора | Розподільчий |
| Діаметр колектора | 3/4" |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Кількість виходів | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 570 ₴


