


Розширювальний бак для системи опалення 12 літрів (плоский) Чехія
1 500 ₴
1 350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Бак розширювальний 12 плоский 12 літрів
Призначення та сфера застосування:
Розширювальні баки для опалення мембранного типу (Чехія) призначені для компенсації зміни об'єму теплоносія при зміні температури в системах опалення закритого типу та підтримки в них робочого тиску. Завдання розширювального бака – заповнити зміну об'єму води, що спричинена зміною її температури. Коли температура води у системі зростає, її обсяг збільшується. Надлишок води збирається у розширювальному баку.
Розширювальний бак для системи опалення виконує відразу кілька функцій: вміщує надлишок води, що утворюється внаслідок її нагрівання; заповнює недолік води при зниженні її температури або у разі незначного витоку; збирає повітря, що проникає у систему водяного опалення; збирає повітря, що виділяється з нагрітої води.
Розширювальні баки KR виготовлені з високоякісної сталі. Покриття – епоксидована поліестерна фарба. Даний вид покриття перешкоджає появі іржі та корозії. Усередині бака знаходиться мембрана виготовлена з EPDM.

Конструктивні особливості:
- Матеріал корпусу - вуглецева сталь з лакофарбовим покриттям
- Повітряний ніпель - латунь
- Тиск повітря в баку - 1,5 Бар
- Товщина стінки корпусу не менше 1,2 мм
- Різьбове з'єднання - 3/4"
- Мембрана – EPDМ
- Максимальна температура рідини - 90 °С

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Об'єм розширювального бака | 12 л |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина стінки бака | 1.2 мм |
| Максимальний робочий тиск | 5 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Конструктивне виконання бака | Плоский (таблетка) |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Із замінної мембраною | Так |
| Колір | Червоний |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 340 мм |
| Висота | 160 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |
- Ціна: 1 350 ₴


