



Бойлер Tesy Bilight 80 (мокрий тен) Водонагрівач електричний Tesy Болгарія

Водонагрівачі Tesy Bilight
Це одні з найсучасніших бойлерів. Бойлер зроблений зі сталі зі склокерамічним покриттям резервуара. Теплоізоляція з екструдованого поліуретану відповідає європейським вимогам якості та економності. У бойлері Tesy BiLight є зовнішній терморегулятор, термостат із тепловим і електричним захистом і пристрій антизамерзання. Електричного водонагрівача об'ємом 80 літрів цілком досить для забезпечення гарячою водою 3-4 осіб.
Особливості бойлера Tesy Bilight:
- Piston effect: унікальна насадка для патрубка подавання холодної води (заявлений патент на винахід) — клапан у формі парасольки, яка не дає скляній воді, що надходить, швидко змішуватися з гарячою під час відбирання.
- Склокерамічне покриття бака для довговічності та повної гігієни води у використанні бойлера.
- Регульований зовнішній термостат з ергономічною ручкою керування температурою води в бойлері.
- Спеціальний BiLight режим — зміна кольору індикатора в різних режимах роботи ТЕНа.
- Понад 16% економії тепловтрати бака, завдяки тому, що немає термального моста між монтажною планкою та внутрішнім баком.
- Збільшений магнієвий анод, з терміном слиби не менш ніж 3 роки, з можливістю заміни на новий.
- Фланець, що забезпечує можливість легкого очищення резервуара бака від накипу та зручний доступ до електричній групі бойлера.
- Функція антизамерзання.
- Термостат із 2 видами захисту — тепловою й електричною.
- Надійна електрична частина, що відповідає європейським вимогам якості.
- Великий вибір об'ємів і форм від 30 до 150 літрів у комплектації Slim і Стандарт. Є моделі для горизонтального монтажу.
- Гарантія 5 року на бак і 2 роки на електричну частину діє на всій території України.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 21.35 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 467 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 007 ₴


